W najbliższą niedzielę, 5 grudnia, o godzinie 17.00 Nikos Rusketos & Grecka Grupa „ORFEUSZ” wystąpią w świątecznym klimacie na ostrowskim deptaku.

– Przed nami koncert na ostrowskim Deptaku, który mam nadzieję, porwie nas do ciepłej Grecji, choć w nieco świątecznym klimacie.  Nikos Rusketos & Grecka Grupa „ORFEUSZ” przygotowali dla nas największe, greckie przeboje. ale i świąteczne, klimatyczne utwory. To koncert na którym mieliśmy się spotkać już rok temu, jednak pandemia i obostrzenia pokrzyżowały nam plany. Jednak jestem przekonany, że niedzielne spotkanie wynagrodzi nam tę stratę z nawiązką! – mówi Sebastian Górski, zastępca prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Grecka Grupa „ORFEUSZ” to największy i jedyny zawodowy zespół grecki działający w Polsce i grający koncerty wyłącznie na żywo. Liderem zespołu jest charyzmatyczny wokalista Nikos Rusketos, który wziął udział w dziesiątkach programów radiowych i telewizyjnych. Artysta wydał kilkanaście płyt kompaktowych oraz nagrał ze swoimi piosenkami wiele teledysków.

Koncert na ostrowskim Deptaku to jedno ze zwycięskich zadań V edycji Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego w kategorii zadań rewitalizacyjnych. Ze względów pandemicznych wydarzenie nie mogło zostać zrealizowane w grudniu 2020 roku i w porozumieniu z wnioskodawcą, zostało przełożone na 2021 rok.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments