Targi Rolno-Ogrodnicze w Przygodzicach
fot: Targi Rolno-Ogrodnicze w Przygodzicach

W niedzielę, 23 kwietnia w Przygodzicach odbędą się XXII Targi Rolno Ogrodnicze w których udział zapowiedziało ponad 120 wystawców.

– Targi Rolno Ogrodnicze mają już swoją tradycja, bo jest to XXII edycja i co ważne jest to inicjatywa, która została wykreowana przez Zespół Szkół w Przygodzicach. Ja tą inicjatywę podejmuje w dwóch aspektach, bo z jednej strony otwieramy się w Przygodzicach na mieszkańców Powiatu Ostrowskiego i proponujemy to co ma upiększać obejścia naszych domów, a z drugiej strony jest to promocja szkoły – mówi Paweł Rajski Starosta Ostrowski.

– W tym roku zaszczyci nas znacznie więcej wystawców niż w latach poprzednich. Będzie coś dla rolników, będzie dla osób prowadzących ogródki, będzie coś dla dzieci, rodzin – mówi Tomasz Guliński Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych CKU w Przygodzicach, jeden z głównych organizatorów.

Podczas Targów Rolno-Ogrodniczych w Przygodzicach będzie można zakupić oraz zapoznać się z szeroką ofertą wystawionych maszyn rolniczych, pasz, nawozów, środków ochrony roślin, drzew, krzewów i kwiatów.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments