9 czerwca 2024 odbędą się w Ostrowie Wielkopolskim III Mistrzostwa w Akrobatyce Sportowej. Tego dnia zjada się najlepsi akrobaci, aspirujący do zawodowego uprawiania tego sportu, z całego województwa Wielkopolskiego oraz Dolnośląskiego.

Głównym celem imprezy jest promocja sportu jakim jest akrobatyka, a uczestnicy będą mieli okazję sprawdzenia swoich sił w różnych konkurencjach, a więc trampolinie, równoważni czy ścieżce airtrack.

Każdy z nich ma swobodę wyboru i startuje w tych dyscyplinach, w których czuję się najlepiej i sobie je wybierze. Oczywiście zawodnicy mogą sobie też wybrać wszystkie konkurencje i w nich rywalizować.

– Poprzednia edycja, która odbyła się w grudniu ubiegłego roku zgromadziła około 65 zawodników i zakończyła się ogromnym sukcesem pod względem sportowym oraz marketingowym. Stąd też na najbliższych zawodach przewidujemy około 80/90 zawodników. Zapowiada się wspaniała impreza, na którą zapraszamy wszystkich, chcących zobaczyć ludzi wykonujących świetne akrobacje w powietrzu – mówi Michał Garbarczyk.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments