We wtorek, 10 sierpnia w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się protest pod hasłem „Wolne media. Wolni ludzie. Wolna Polska”.

We wtorek w wielu miastach naszego kraju odbędą się protesty w obronie wolnych mediów. Na zgromadzenie spontaniczne w Ostrowie w dniu 10 sierpnia 2021 roku o godz. 18.00 na ostrowskim rynku zaprasza Ostrowski Spacer Protestacyjny „Łańcuch Światła”.

– Tak, jak w wielu miastach Polski i #MY powiemy nasze obywatelskie, głośne #NIE dla próby odebrania nam prawa do #WolneMedia! Gwarantuje nam to m.in. art. 54 #KonstytucjaRP: „każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania informacji”. Pamiętajmy: bez wolnych mediów demokracja umiera! Bez wolnych mediów nie będzie wolnych wyborów! Przyjdź, zaproś Znajomych, wyraź swoje zdanie… #NieBądźObojętny! Ps. Zabierzmy ze sobą flagi PL i UE: „tu jest Polska, tu jest Unia Europejska”! – piszą na stronie wydarzenia organizatorzy.

Jednocześnie organizatorzy proszą osoby zaszczepione przeciwko COVID 19 o zabranie certyfikatów, gdyż takie osoby nie są wliczane do liczby osób biorących udział w zgromadzeniu.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments