Ogłoszone zostały wyniki otwartych konkursów w zakresie wspierania realizacji zadań publicznych z zakresu rozwoju sportu przez Miasto Ostrów Wielkopolski w 2024 roku.

Należy w tym miejscu zaznaczyć, że konkursy zostały ogłoszone na trochę innych zasadach niż w latach ubiegłych. Rozdzielone zostały dyscypliny oraz ogłoszone zostały one na różne okresy.

Poniżej zestawienie wyników poszczególnych konkursów:

Wyniku konkursu w zakresie „Udział ostrowskich zespołów w rozgrywkach ligowych w koszykówce i piłce ręcznej” – I tura. Termin realizacji określono od 1 stycznia do 30 kwietnia 2024 roku.

Wyniku konkursu w zakresie „Udział ostrowskich zespołów w rozgrywkach ligowych w: piłce nożnej, tenisie stołowym, lekkoatletyce, speedrowerze, piłce siatkowej, szachach.” – I tura. Termin realizacji określono od 1 stycznia do 30 czerwca 2024 roku.

Wyniku konkursu w zakresie „Udział ostrowskich zespołów w rozgrywkach ligowych w sporcie żużlowym” – I tura. Termin realizacji określono od 1 stycznia do 31 maja 2024 roku.

Biorąc pod uwagę terminy realizacji w/w zadań, w przyszłym roku możemy spodziewać się kolejnych konkursów w wyniku których ostrowskie kluby otrzymają wsparcie finansowe z miasta.

Trwa jeszcze konkurs z zakresu zdrowia publicznego, gdzie kluby otrzymać mogą środki na podejmowanie działań integrujących psychoprofilaktykę z aktywnością sportową poprzez prowadzenie zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży z terenu miasta Ostrowa Wielkopolskiego. W ramach tego konkursu kluby sportowe w zamian za prowadzenie zajęć profilaktycznych w ramach programu profilaktyki uzależnień, większą część środków mogą przeznaczyć na prowadzenie zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży z terenu miasta Ostrowa Wielkopolskiego, czy też wyjazdy na zawody sportowe.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments