W piątek, 29 marca, w Zespole Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim, odbędzie się VI edycja Regionalnych Targów Biznesu i Przedsiębiorczości, które w tym roku przebiegać będą pod hasłem: „Biznes, warto wiedzieć więcej”.

Wydarzenie adresowane jest przede wszystkim do młodzieży szkół ponadpodstawowych. Jego celem jest prezentacja i promocja podmiotów gospodarczych prowadzących działalność na obszarze południowej Wielkopolski, upowszechnianie pozytywnych wzorców i budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki, oraz zachęcanie i inspirowanie młodzieży jako potencjalnych przedsiębiorców.

 

Targi objęte są Honorowym Patronatem Starosty Ostrowskiego Pawła Rajskiego.
Gościem honorowym będzie Marzena Wodzińska – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego., a gościem specjalnym – Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców – Adam Abramowicz. Podczas Targów weźmie on udział w panelu dyskusyjnym o godz. 12.00.

Odbył się już również Ostrowski Bieg Biznesu inaugurujący VI Regionalne Targi Biznesu i Przedsiębiorczości. Galeria zdjęć z tego wydarzenia dostępna jest TUTAJ>>

 

 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments