Arena Ostrów

W najbliższa środę, 6 stycznia, na Arenie Ostrów rozegrany zostanie Noworoczny Turniej pod patronatem prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek w którym zmierzą się dzieci z najmłodszych kategorii wiekowych ostrowskich klubów piłkarskich.

W turnieju zagrają Ostrovia 1909 jako gospodarz imprezy oraz KP Centra 1946 Ostrów, OKS Ostrów, Akademia Krecika Ostrów, KUKS Zębców, Football Academy Ostrów.

Turniej zostanie podzielony na dwie części. Na początek na zaprezentują się drużyny żaków, a po nich w piłkarskich potyczkach ujrzymy zespoły orlików. Nie będą prowadzone klasyfikacje i wyniki, a każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal za udział.

Nie będzie można jednak turnieju oglądać bezpośrednio na ostrowskiej hali. W związku z ograniczeniami związanymi z pandemią turniej odbędzie się bez udziału publiczności. Jednak zmagania młodych piłkarzy obejrzeć będzie można na żywo za pośrednictwem transmisji internetowej na kanale Ostrovia 1909 TV na Youtube i przez fanpage Ostrovii 1909 na Facebooku.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments