Policjanci z Gniezna prowadzą czynności identyfikacyjne związane z ustaleniem tożsamości mężczyzny, którego zwłoki zostały odnalezione 9 stycznia 2019 roku.

19 stycznia 2019 roku w Gnieźnie w pustostanie przy ul. Trzy Mosty ujawnione zostały zwłoki mężczyzny. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów, ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych. Śledztwo nie wykazało udziału osób trzecich w zgonie. Pomimo zaangażowania funkcjonariuszy, nie ustalono tożsamości zmarłego. Policjanci i nadzorująca sprawę prokuratura skorzystali z umiejętności biegłego z zakresu antropologii sądowej, który przeprowadził rekonstrukcję wizerunku.

Dlatego też policjanci opublikowali komunikat i apelują do wszystkich osób o pomoc w rozwiązaniu sprawy i dotarciu do rodziny zmarłego.

Rysopis: wiek: około 40-50 lat, 176 cm wzrostu, 60 kg, normalnej budowy ciała, włosy – szatyn z częściową siwizną. Ubrany był w szare spodnie typu moro z pomarańczowym napisem GA CHC, ciemną kurtkę z napisem MITSUBISHI ELECTRIC, koszulę flanelową w kratę. Przy denacie znajdowało się obuwie marki Nike. Na szyi mężczyzny znajdował się przewieszony na czarnym rzemyku medalik.

Osoby, które mają wiedzę na temat tożsamości denata proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie, pod numerem telefonu 47 77 21 211 lub na skrzynkę mailową:  dyzurny.gniezno@po.policja.gov.pl 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments