Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim

41-letniemu mężczyźnie, który włamał się do domu jednorodzinnego będącego w budowie i ukradł elektronarzędzia o łącznej wartości około 5 tysięcy złotych grozi kara nawet 15 lat więzienia za wielokrotną recydywę.

W poniedziałek, 6 listopada policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży z włamaniem, do której doszło na terenie budowy jednego z domów jednorodzinnych. Do kradzieży doszło w okresie od początku października do 6 listopada, gdzie sprawca włamał się do domu i ukradł z niego elektronarzędzia o łącznej wartości blisko 5 tysięcy złotych. Wśród utraconych przedmiotów znajdowały się m. in. młot wyburzeniowy, wkrętarka, laser budowlany.

Policjanci, którzy zajęli się sprawą szybko wytypowali sprawcę i dokonali jego zatrzymania. Podczas przeszukania jego mieszkania kryminalni znaleźli część skradzionego sprzętu. Pozostałe przedmioty zostały zastawione w lombardach.

Zatrzymany mężczyzna to 41-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. Teraz z uwagi, iż był już uprzednio skazany w warunkach recydywy wielokrotnej przed upływem 5 lat po odbyciu łącznie co najmniej jednego roku pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem, może grozić nawet 15 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również: Spalono toaletę na cmentarzu. Nagroda za wskazanie sprawcy
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments