Podczas dzisiejszej konferencji prasowej przedstawiciele Polski 2050 Szymona Hołowni i Polskiego Stronnictwa Ludowego poinformowali o planach wspólnego startu w najbliższych wyborach samorządowych.

W ramach wspólnego komitetu kandydować na radnych w Ostrowie Wielkopolskim oraz do Powiatu będą przedstawiciele Polski 2050 Szymona Hołowni i Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Listy kandydatów na radnych, jak przekazano podczas konferencji „maja być już praktycznie poodmykane”, przy czym już zapowiedziano ważną kwestie dotyczącą wyborów na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego.

– Wspólnie podjęliśmy decyzje, że nie będziemy wystawiać kandydata na prezydenta Ostrowa – mówi Dariusz Perz, z Polskiego Stronnictwa Ludowego.

W zakresie wyborów do pozostałych rad gmin czy poszczególnych burmistrzów, wójtów w naszym powiecie szczegóły mają być przedstawione w późniejszym czasie.

Na wspólne listy zaproszeni zostali również przedstawiciele Nowej Lewicy. Nie będą przedstawiciele tego ugrupowania wystawiać swoich list na szczeblu miasta czy powiatu, jednak przedstawiciele lewicy będą startować z różnych list również tych tworzonych lub popieranych przez porozumienie Polska 2050 – PSL.

Zobacz również: Powstają nowe miejsca dla integracji wiejskich społeczności
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

Tylko nie trzecia noga.