policja motocykl
Zdjęcie poglądowe, fot: KPP Ostrów

W okresie Wszystkich Świętych zwiększa się ruch samochodowy oraz pieszych w obrębie cmentarzy. W Ostrowie Wielkopolskim prowadzone zostaną pewne zmiany w organizacji ruchu.

Największe utrudnienia w ruchu pojazdów i pieszych spodziewane są w rejonach dwóch największych ostrowskich cmentarzy przy ul. Limanowskiego i przy ul. Bema. Wszystkim kierowcom oraz pieszym przypominamy, że na większości skrzyżowań, przejść dla pieszych i na parkingach kierować będą ruchem policjanci, do których poleceń należy się bezwzględnie stosować.

Zmieni się także oznakowanie na niektórych ostrowskich ulicach.

W rejonie cmentarza przy ul. Bema – na ul. Głowackiego, Wybickiego, Świstackiego i Lotniczej w celu upłynnienia ruchu zostaną ustawione dodatkowe znaki zakazu zatrzymywania się (B-36), w większości z tabliczkami „nie dotyczy chodnika”.

W rejonie cmentarza przy ul. Limanowskiego:

– ul. Kasprowicza będzie jednokierunkowa od ul. Limanowskiego do ul. Kr. Jadwigi;

– parking przy kościele wjazd od ul. Limanowskiego, natomiast wyjazd w kierunku ul. Brackiej – Grunwaldzkiej – Szczecińskiej.

Przypominamy o możliwości skorzystania z darmowych przejazdów ostrowską komunikacją miejską w dniu Dniu Wszystkich Świętych – 1 listopada.

Zobacz również: Mieszkańcy mają decydować! Czy budynek klubu osiedlowego ma być osuszony?
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments