W niedzielę, 15 października 2023 odbędą się wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Poniżej publikujemy listę kandydatów opublikowaną przez Państwową Komisje Wyborczą.

Ostrów Wielkopolski w wyborach do sejmu jest w okręgu numer 36. Zasięg okręgu to część województwa wielkopolskiego obejmująca obszary powiatów: gostyński, jarociński, kaliski, kępiński, kościański, krotoszyński, leszczyński, ostrowski, ostrzeszowski, pleszewski rawicki, oraz dwa miasta na prawach powiatu: Kalisz i Leszno. Liczba mandatów do uzyskania to 12.

Komitety wyborcze oraz listy kandydatów poszczególnych komitetów, którzy ubiegają się o mandaty poselskie z okręgu nr 36:

Listę publikujemy według kolejności w jakiej zostały one opublikowane na stronie PKW.

KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Numer na liścieNazwisko i imionaZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
1URBANIAK Jarosław PiotrlogikOstrów Wielkopolskiczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
2PAWLICZAK Karolina MonikaprawnikKalisznie należy do partii politycznej
3RUSIECKI Grzegorz StanisławadwokatLesznoczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
4ŁUCZAK AlicjanauczycielkaŻelazkówczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
5PAŁKA‑SZYDŁO Beata KatarzynaksięgowaRawicznie należy do partii politycznej
6ROZUM Dariusztechnik żywienia zbiorowegoKrotoszynczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
7WITCZAK Mariusz SebastianpolitologKaliszczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
8ADAMCZAK ArletanauczycielPoladowonie należy do partii politycznej
9TYC Marcin Stanisławlekarz weterynariiKępnoczłonek partii politycznej: Nowoczesna
10WYSOCKA‑BALCEREK MałgorzataprawnikPleszewczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
11RADEK‑ROGOZIŃSKA Grażynaorganizator przemysłuOstrzeszówczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
12PANOWICZ Ewa Mariaradca prawnyGronówkoczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
13WYREMBLEWSKA‑KORZYNIEWSKA Urszulanauczycielka przedmiotów ekonomicznychJarocinnie należy do partii politycznej
14SIERAKOWSKI Albert Przemysławtechnik bhpPoniecczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
15DZIUBKA EwanauczycielkaOdolanówczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
16MACHOWIAK Adriana IrenaadministratywistaLesznoczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
17NOWICKI Jakub OskarinformatykStawiszynczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
18DAJEWSKA Sandra MariastudentKrotoszynnie należy do partii politycznej
19LIS Karol MichałinformatykOsiecznaczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
20SZCZYGIEŁ Jakub Grzegorzanalityk ds. ubezpieczeńBałdowiceczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
21ŚWIDERSKA Anna AnitanauczycielkaSuchy Lasczłonek partii politycznej: Zieloni
22WARDEŃSKI Karol DariuszadministratywistaWilkowyjaczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
23LINKE PawełprawnikKościanczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
24HENCZYCA Bożena Katarzynaurzędnik samorządowyWodzicznaczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI

Numer na liścieNazwisko i imionaZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
1GRZYB Andrzej MarianekonomistaSiedlikówczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
2OLIWIECKA Barbara Annaplanista przestrzennyKaliszczłonek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
3ZIELONKA Jarosław MareknauczycielLesznoczłonek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
4KOBUS Bartosz MarekekonomistaBieżyńnie należy do partii politycznej
5POTASZNIK Dariusz MichałdziennikarzOstrów Wielkopolskiczłonek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
6GÓRALCZYK Agnieszka MagdalenaekonomistaKościelna Wieśczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
7ADACH Anna EwapolitologLesznoczłonek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
8NOSAL KrzysztofsamorządowiecZakrzyn-Dąbrowaczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
9MUREK Dawidpracownik samorządowyKościanczłonek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
10MARSZAŁEK FranciszeksamorządowiecKrotoszynczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
11SPYCHALSKA Magdalena Ewakurator zawodowyKaliszczłonek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
12DROŻDŻYŃSKI Mieczysław KarolekonomistaMiastkoczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
13FURMANIAK MartasocjologŚmigielnie należy do partii politycznej popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
14KUBIAK AndrzejrolnikZalesieczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
15RATAJCZYK Jarosław Pawełtechnik mechanikGóry Złotnickieczłonek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
16WOŹNIAK Ewa JaninaekonomistaWolicaczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
17SMEKTAŁA Mariola Mariaspecjalista ds. szkoleń i rozwojuPosadowonie należy do partii politycznej popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
18WASIELEWSKI Maciej Pawełwyższy urzędnik samorządowyDobrzycaczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
19DWORAK Patrykbroker ubezpieczeniowyGorzów Wielkopolskiczłonek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
20RYBACKA Agnieszkaurzędnik samorządowyŻerkównie należy do partii politycznej
21PATALAS Piotr Janinżynier budowy drógPoznańczłonek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
22SPERZYŃSKI Adam MarekekonomistaSierakowoczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
23SKORUPSKA Izabelatechnik drogownictwaPiotrkowicenie należy do partii politycznej popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
24PERZ Dariusz JózefprzedsiębiorcaOstrów Wielkopolskiczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liścieNazwisko i imionaZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
1KULAWINEK Grzegorz Danielnauczyciel przedmiotu w szkole ponadpodstawowejKalisznie należy do partii politycznej
2MOCEK Sławomir Marcintrener sportowyLesznonie należy do partii politycznej
3MAJCHRZAK‑POPŁAWSKA Donatawyższy urzędnik samorządowyLesznonie należy do partii politycznej
4BĄKOWSKI Paweł Sławomirinżynier ochrony środowiskaOpatóweknie należy do partii politycznej
5WITCZAK Ewa Aleksandrapracownik socjalnyKalisznie należy do partii politycznej
6MULCZYŃSKA Kamila Mariawyższy urzędnik samorządowyLesznonie należy do partii politycznej
7BEZEN Tomasz Ryszardnauczyciel przedmiotu w szkole ponadpodstawowejKalisznie należy do partii politycznej
8HOJNACKA Beata Renatapracownik biurowyLesznonie należy do partii politycznej
9KOŁATA Jacek Jerzynauczyciel akademickiKalisznie należy do partii politycznej
10MATCZAK Dawid Lechnauczyciel przedmiotu w szkole ponadpodstawowejKalisznie należy do partii politycznej
11SZABEL Annainstruktor fitnessLesznonie należy do partii politycznej
12RUDZKI Piotr Michałinstruktor nauki jazdyLesznonie należy do partii politycznej
13FURMAN Szymon JerzyprzedsiębiorcaKaliszczłonek partii politycznej: Porozumienie
14LESIEŃ Agnieszka Annanauczyciel przedmiotu w szkole ponadpodstawowejKalisznie należy do partii politycznej
15MAJOREK Emil Krzysztofkonserwator części/sprzętuLesznonie należy do partii politycznej
16SIWIK Eryknauczyciel przedmiotu w szkole podstawowejKalisznie należy do partii politycznej
17MAĆKOWIAK Tomasz KrzysztofstudentLesznonie należy do partii politycznej
18RĘKOSIEWICZ Teresa StanisławaemerytLesznonie należy do partii politycznej
19ROSZAK Ewelina JustynafizjoterapeutaKalisznie należy do partii politycznej
20SZUMSKI Daniel Grzegorznauczyciel przedmiotu w szkole ponadpodstawowejKalisznie należy do partii politycznej
21JÓZEFIAK Aneta UrszulabiotechnologKalisznie należy do partii politycznej
22BOROWIAK Maciej JózefemerytLesznonie należy do partii politycznej
23MUSIELAK Tobiaszzawodnik sportu żużlowegoPopowo Wonieskienie należy do partii politycznej
24PODSADNY Mateusz JerzyekonomistaKalisznie należy do partii politycznej

KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i imionaZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
1KUŚWIK Andrzej AntoniprzedsiębiorcaWolicaczłonek partii politycznej: Nowa Nadzieja
2WIECZOREK Antoni Jerzyspecjalista do spraw produkcjiOstrów Wielkopolskiczłonek partii politycznej: Ruch Narodowy
3TOMCZAK Witold StanisławlekarzKępnonie należy do partii politycznej
4SPALONY Dorota WeronikainformatykZdunyczłonek partii politycznej: Nowa Nadzieja
5WOŁOSZCZUK PawełhistorykOstrów Wielkopolskinie należy do partii politycznej
6GZIEŁ Grażyna Krystynanauczyciel przedmiotów w szkole ponadpodstawowejŚliwnikinie należy do partii politycznej
7WODYŃSKI Jerzy WojciechpielęgniarzBojanowoczłonek partii politycznej: Nowa Nadzieja
8PISULA Jakub KrzysztofprzedsiębiorcaKaliszczłonek partii politycznej: Nowa Nadzieja
9SIEMIĄTKOWSKI Marcin MarekprzedsiębiorcaKaliszczłonek partii politycznej: Nowa Nadzieja
10KATARZYŃSKI Daniel JanżołnierzRydzynanie należy do partii politycznej
11IDKOWIAK Dominikoperator maszynStary Gostyńczłonek partii politycznej: Ruch Narodowy
12SPIŻYK Sławomir Kacperblacharz samochodowyKaliszczłonek partii politycznej: Nowa Nadzieja
13PAWLAK Andrzej ZygmuntprzedsiębiorcaKaliszczłonek partii politycznej: Nowa Nadzieja
14KONOPKA Liliana Monikaopiekun medycznyLesznoczłonek partii politycznej: Nowa Nadzieja
15STASZAK Romana Teresaanalityk medycznyPieruszycenie należy do partii politycznej
16OLEJNICZAK KacpermagazynierGołaszynczłonek partii politycznej: Nowa Nadzieja
17RATAJCZYK Justyna Annatechnik chemikKaliszczłonek partii politycznej: Nowa Nadzieja
18ADAMSKA Żaneta Magdalenapracownik biurowyMarcinkiczłonek partii politycznej: Nowa Nadzieja
19OWSIANNY Wojciech JarosławstudentKąkolewoczłonek partii politycznej: Nowa Nadzieja
20BRONIARCZYK Agatatrener sportuKaliszczłonek partii politycznej: Nowa Nadzieja
21WRÓBLEWSKI MateuszprawnikLesznoczłonek partii politycznej: Ruch Narodowy
22HARASIMCZUK Elizaspecjalista do spraw rozliczeń i kadrDarnowoczłonek partii politycznej: Nowa Nadzieja
23STEDLER Karolina AdriananauczycielOtwockczłonek partii politycznej: Nowa Nadzieja
24STOCH Witold AdamprawnikKaliszczłonek partii politycznej: Nowa Nadzieja

KW NOWA LEWICA

Numer na liścieNazwisko i imionaZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
1SZCZEPAŃSKI Wiesław AndrzejekonomistaLesznoczłonek partii politycznej: Nowa Lewica
2ŚWIĄTEK AnitapołożnaOstrów Wielkopolskinie należy do partii politycznej
3ALEKSANDRZAK Leszek GrzegorzhistorykOpatówekczłonek partii politycznej: Nowa Lewica
4NOWACKI KonradinformatykZdunyczłonek partii politycznej: Lewica Razem
5BIELAK Bogumiła EwanauczycielkaKalisznie należy do partii politycznej
6KOPICA MiłoszplastykStawiszynczłonek partii politycznej: Nowa Lewica
7ŚMIGIELSKI DawidprzedsiębiorcaWitaszyceczłonek partii politycznej: Nowa Lewica
8PACH Tomasz MateuszdziennikarzOstrzeszównie należy do partii politycznej
9HIBNER KarolpedagogBralinczłonek partii politycznej: Nowa Lewica
10ROGALA MikołajnauczycielGostyńnie należy do partii politycznej
11JANGAS Amelia PaulinastudentkaChoczczłonek partii politycznej: Nowa Lewica
12BRODZIAK Zbigniew Sławomirmenadżer sportuKrotoszynnie należy do partii politycznej
13JAKUBEK‑SZCZEPANIAK Daria DorotaurzędnikOstrów Wielkopolskiczłonek partii politycznej: Nowa Lewica
14MATYSIAK Waldemar Franciszeknauczyciel akademickiRawiczczłonek partii politycznej: Nowa Lewica
15BŁASZCZYK Lech Janinspektor ochrony przeciwpożarowejKaliszczłonek partii politycznej: Nowa Lewica
16ZYNER Ewapracownik samorządowyBiernatkiczłonek partii politycznej: Nowa Lewica
17MUELLER Mirosława GabryelanauczycielKościanczłonek partii politycznej: Nowa Lewica
18FRĄCZEK BeatarolnikZajączkinie należy do partii politycznej
19MAZUREK Karolinabez zawoduOstrów Wielkopolskiczłonek partii politycznej: Lewica Razem
20GÓRSKI Dawid MarcininformatykMiejska Górkanie należy do partii politycznej
21WIECZOREK DorotakosmetologJarocinnie należy do partii politycznej
22REMBIKOWSKA Ewa KrystynakrawcowaLesznonie należy do partii politycznej
23MIERZEJEWSKA Monika Magdalenapracownik biurowyKalisznie należy do partii politycznej
24BŁAŻEJCZAK‑KLECZEWSKA Beataspecjalista bhp i ochrony środowiskaKoninczłonek partii politycznej: Lewica Razem

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i imionaZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
1MALĄG Marlena MagdalenaparlamentarzystaOstrów Wielkopolskiczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2SÓJKA KatarzynalekarzPrzedborówczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3DZIEDZICZAK Jan MichałpolitologWarszawaczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4ŁAWNICZAK TomaszparlamentarzystaNowe Skalmierzyceczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5MOSIŃSKI Janposeł na sejm rpKaliszczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6KALETA Piotr MarekparlamentarzystaWolicaczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7CZECHAK LidiaprawnikJarocinczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8SOWA Marek JanekonomistaLesznoczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9ŚNIEGOCKA Alicja Mariawyższy urzędnik samorządowyKępnoczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10BIERŁA Leszek Józefurzędnik państwowyPleszewczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11KOGUT Piotr WłodzimierzadministratywistaGostyńczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12WAWER AndrzejrolnikGorzyczkinie należy do partii politycznej
13STELMASZYK Arkadiusz Roberttechnolog żywnościLutogniewnie należy do partii politycznej
14DZIAMSKA KatarzynanauczycielOstrów Wielkopolskiczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15SZYMONIAK Czesław JannauczycielTurskoczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16BUKOWSKI Mateusz Marianurzędnik państwowyChoczczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17KALAK Sławomira MarianauczycielKrotoszynczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18ZAMIATAŁA Jolantatechnik-ekonomistaWijewonie należy do partii politycznej
19DĄBROWICZ Radosław Mikołajwyższy urzędnik administracji państwowejDarnowoczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20KONIECZNA Agnieszkaradca prawnyKalisznie należy do partii politycznej
21MAJ BeataekonomistaZbiersknie należy do partii politycznej
22GOŹDZIASZEK PawełnauczycielŻerkównie należy do partii politycznej
23KOŁECZKO Krzysztof StanisławgeodetaRawiczczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
24DZIEDZIC Krzysztof Józefwyższy urzędnik samorządowyOpatóweknie należy do partii politycznej

AKTUALIZACJA:

KW POLSKA JEST JEDNA

Numer na liścieNazwisko i imionaZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
1ŚWIĄTKOWSKI Janusz RyszardnauczycielDąbczeczłonek partii politycznej: Polska Jest Jedna
2ŚMIGIELSKA Magdalenainżynier ogrodnictwaPawłówekczłonek partii politycznej: Polska Jest Jedna
3CZARNEK Konrad AntoninauczycielWolicaczłonek partii politycznej: Polska Jest Jedna
4BARYS Elżbieta Krystynaradca prawnyLesznoczłonek partii politycznej: Polska Jest Jedna
5GRYCZYŃSKI Bogusław Stanisławtechnik ogrodnikMichałów Drugiczłonek partii politycznej: Polska Jest Jedna
6STODOLSKA EwanauczycielOstrów Wielkopolskiczłonek partii politycznej: Polska Jest Jedna
7MAĆKOWIAK Pawełinżynier mechaniki i budowy maszynLesznoczłonek partii politycznej: Polska Jest Jedna
8SZYMCZAK Małgorzatatechnik żywieniaGołaszynczłonek partii politycznej: Polska Jest Jedna
9GÓRNY Marek JózefspawaczŚwięciechowaczłonek partii politycznej: Polska Jest Jedna
10SKORUPIŃSKA DanutarolnikLesznoczłonek partii politycznej: Polska Jest Jedna
11KLUPSCH KrzysztofnauczycielRydzynaczłonek partii politycznej: Polska Jest Jedna
12KLIMASZ AgnieszkasprzedawcaGościejewiceczłonek partii politycznej: Polska Jest Jedna
13BORYSEWICZ Paweł WojciechnauczycielLesznoczłonek partii politycznej: Polska Jest Jedna
14TARNAWSKA Małgorzata MarianauczycielLesznoczłonek partii politycznej: Polska Jest Jedna
15FOTEREK TomaszkierowcaRydzynaczłonek partii politycznej: Polska Jest Jedna
16KARPIŃSKI EdwardemerytStare Bojanowoczłonek partii politycznej: Polska Jest Jedna
17CHOCISZEWSKA EwaekonomistaWarszawaczłonek partii politycznej: Polska Jest Jedna

KW POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW

Numer na liścieNazwisko i imionaZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
1LEWANDOWSKA Aldona Martazarządzający przedsiębiorstwemWarszawaczłonek partii politycznej: Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców
2FRANKOWSKA Natalia Weronikazarządzający przedsiębiorstwemGutównie należy do partii politycznej
3FRĄCKOWIAK Jakubzarządzający przedsiębiorstwemPoznańnie należy do partii politycznej
4STEFANIAK Krzysztofzarządzający przedsiębiorstwemOstrów Wielkopolskinie należy do partii politycznej
5MAREK Marzenazarządzający przedsiębiorstwemPamięcinnie należy do partii politycznej
6CYBULSKI Paweł Mariuszzarządzający przedsiębiorstwemKalisznie należy do partii politycznej
7KOCHAŃSKA Julia Annazarządzający przedsiębiorstwemOgrodynie należy do partii politycznej
8ZIELAZEK Adam Antonizarządzający przedsiębiorstwemRawicznie należy do partii politycznej
9SIEDLECKA Magdalena Mariazarządzający przedsiębiorstwemOstrów Wielkopolskinie należy do partii politycznej
10PAWLAK Zbysław Dominikzarządzający przedsiębiorstwemPoznańnie należy do partii politycznej
11SKUBISZYŃSKI Radosław Grzegorzzarządzający przedsiębiorstwemPobiedziskaczłonek partii politycznej: Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców
12NOSAL Szymon Filipzarządzający przedsiębiorstwemRokietnicanie należy do partii politycznej
13BAJER Żaneta Annazarządzający przedsiębiorstwemPoznańnie należy do partii politycznej
14ELTMAN Natalia Katarzynazarządzający przedsiębiorstwemPoznańnie należy do partii politycznej
15MICHALAK Paulina Ewazarządzający przedsiębiorstwemBoleszczynnie należy do partii politycznej
16SZYSZKA Mateusz Karolzarządzający przedsiębiorstwemPoznańnie należy do partii politycznej
17WITWICKI Krzysztofzarządzający przedsiębiorstwemCzarnylasnie należy do partii politycznej
18SZWARC Lidia Mariazarządzający przedsiębiorstwemPoznańnie należy do partii politycznej
19LUCH Katarzynazarządzający przedsiębiorstwemLipka Wielkanie należy do partii politycznej
20ROGALA Janusz Andrzejzarządzający przedsiębiorstwemOstrów Wielkopolskinie należy do partii politycznej


Natomiast do Senatu Ostrów Wielkopolski jest w okręgu nr 95, który swoim zasięgiem obejmuje obszary powiatów: kępiński, krotoszyński, ostrowski i ostrzeszowski. Wybierany jest jeden senator.

O głosy wyborców w tym okręgu ubiegać się będą:

Nazwisko i imionaKomitetZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
MATECKA Ewa JolantaKKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONIarcheologOstrów Wielkopolskiczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
MICHALAK Manuela AnnaKW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCYprzedsiębiorcaLubońnie należy do partii politycznej
MIKOŁAJCZYK ŁukaszKW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆnauczycielOstrów Wielkopolskiczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
PIECHOWIAK PiotrKW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆprzedsiębiorcaGorzyce Wielkieczłonek partii politycznej: Ruch Narodowy




Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

Tym razem głosuję na Konfederację. Inni już mieli szansę. Chcę dać ją tym razem młodym i wykształconym osobom.

Tylko PIS

Wyścig do koryta