W niedziele, 7 kwietnia wybieraliśmy m.in. radnych Rady Powiatu Ostrowskiego. Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała dane z wynikami do Rady Powiatu Ostrowskiego.

W ramach wyborów do Rady Powiatu Ostrowskiego wybieramy 27 radnych. Tyle głosów oraz mandatów zdobyły poszczególne komitety.

KomitetLiczba głosówProcent głosówLiczba mandatówProcent mandatów
KKW KOALICJA OBYWATELSKA26 19542,82%1659,26%
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ16 57827,10%829,63%
KWW BEATY KLIMEK Z SERCEM DO MIESZKAŃCÓW8 87114,50%13,70%
KWW PSL TRZECIA DROGA5 8629,58%27,41%
KWW WIELKOPOLSKA 20503 6706,00%00,00%

KKW KOALICJA OBYWATELSKA:

  • RAJSKI Paweł Józef
  • SMEKTAŁA Kasper Szymon
  • EWIAK Marek Michał
  • TORZYŃSKI Radosław
  • URBANIAK Małgorzata Karolina
  • KNOPIŃSKI Andrzej Wojciech
  • MICHALAK Leszek Hieronim
  • GOSTOMCZYK Tomasz Waldemar
  • TARCHALSKI Janusz Lech
  • CIUPKA Michał
  • MITUŁA Daniel Maciej
  • TOMASZEWSKA Maria
  • KOŁECZKO Mateusz Remigiusz
  • ZIĄBKA Tomasz Mieczysław
  • WALKOW Rafał Jerzy
  • KRYSZCZAK Piotr

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

  • HURNA Dorota
  • MARCINIAK Mateusz
  • MIKOŁAJCZYK Łukasz
  • NOWACKI Mirosław Jan
  • PACHOLCZYK Roman Wacław
  • SPIŻAK Katarzyna Maria
  • SZWEDZIAK Danuta Ewa
  • MARCINIAK Łukasz

KWW BEATY KLIMEK Z SERCEM DO MIESZKAŃCÓW:

  • JANICKI Marian Józef

KWW PSL TRZECIA DROGA:

  • KUROSZCZYK Piotr Czesław
  • WOJTCZAK Arkadiusz Jan

Zobacz również: Wybory prezydenta Ostrowa. Będzie II tura

Zobacz również: Wybory 2024. Wyniki wyborów do Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego

Wyniki w okręgu wyborczym nr 1 w wyborach do Rady Powiatu Ostrowskiego

Lista numer 1 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1HURNA DorotaOstrów Wielkopolski61
92610,21%Kandydatka uzyskała mandat
2GRZESIAK Marian IgnacyOstrów Wielkopolski65
4825,32%
3HERCZAK-WOJTASZEK MałgorzataOstrów Wielkopolski38
840,93%
4SÓWKA Jerzy StanisławOstrów Wielkopolski75
1251,38%
5BARTZ Piotr WłodzimierzOstrów Wielkopolski66
640,71%
6WITCZAK Małgorzata EdytaOstrów Wielkopolski44
1051,16%
Razem1 78619,70%

Lista numer 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1RAJSKI Paweł JózefOstrów Wielkopolski65
3 79141,81%Kandydat uzyskał mandat
2SMEKTAŁA Kasper SzymonOstrów Wielkopolski43
4955,46%Kandydat uzyskał mandat
3EWIAK Marek MichałOstrów Wielkopolski75
3383,73%Kandydat uzyskał mandat
4PRZYBYŁEK Jolanta TeresaOstrów Wielkopolski61
1331,47%
5PŁÓKARZ Małgorzata AntoninaOstrów Wielkopolski68
1681,85%
6WOJTASZ Magdalena IrenaOstrów Wielkopolski60
1862,05%
Razem5 11156,36%

Lista numer 10 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK Z SERCEM DO MIESZKAŃCÓW

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1KOSTKA MikołajOstrów Wielkopolski42
4484,94%
2MATYŚKIEWICZ Szymon MarianOstrów Wielkopolski38
6947,65%
3GRZEŚKOWIAK Dorota AnnaOstrów Wielkopolski65
840,93%
4TOMCZAK Anna LucynaOstrów Wielkopolski54
790,87%
5JĘDRZEJAK MałgorzataOstrów Wielkopolski65
1331,47%
6GRABOWSKI Włodzimierz LeszekTopola Mała73
320,35%
Razem1 47016,21%

Lista numer 11 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM – TRZECIA DROGA

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1SZEMPIŃSKA KatarzynaOstrów Wielkopolski35
2182,40%
2PIWEK Krzysztof JanNowe Kamienice64
991,09%
3KAŹMIERCZAK Emilia BronisławaOstrów Wielkopolski55
440,49%
4MŁYNARCZYK ŁukaszPrzygodzice34
410,45%
5DUTKIEWICZ Julia AnnaCzekanów26
420,46%
Razem4444,90%

Lista numer 12 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIELKOPOLSKA 2050

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1KOŁACIŃSKI ArturOstrów Wielkopolski48popierany przez organizację: Polska 20501051,16%
2MARSZAŁŁ Anna MariaOstrów Wielkopolski43popierana przez organizację: Polska 2050180,20%
3KUBERA JakubOstrów Wielkopolski30popierany przez organizację: Polska 2050390,43%
4KĘDZIAK Maciej BartłomiejOstrów Wielkopolski27popierany przez organizację: Polska 2050120,13%
5DOPIERAŁA Karolina EwaOstrów Wielkopolski49popierana przez organizację: Polska 2050510,56%
6BIAŁEK Karolina AnnaOstrów Wielkopolski44popierana przez organizację: Polska 2050320,35%
Razem2572,83%

Wyniki w okręgu wyborczym nr 2 w wyborach do Rady Powiatu Ostrowskiego

Lista numer 1 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1MARCINIAK MateuszLewków35
1 33314,64%Kandydat uzyskał mandat
2TOMCZAK Szymon PiotrZacharzew35
1972,16%
3BIZAN Wioletta MariaOstrów Wielkopolski54
971,06%
4WOŹNIAK WojciechLewków35
911,00%
5CEGIELSKA Ewelina AgnieszkaOstrów Wielkopolski40
710,78%
6RACZAK-JAMROZIAK Marta JoannaOstrów Wielkopolski43
2402,64%
Razem2 02922,28%

Lista numer 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1TORZYŃSKI RadosławOstrów Wielkopolski55
2 44026,79%Kandydat uzyskał mandat
2LERACZYK Andrzej StanisławOstrów Wielkopolski72
4224,63%
3URBANIAK Małgorzata KarolinaOstrów Wielkopolski56
6016,60%Kandydatka uzyskała mandat
4GRZESZCZYK Maria ElżbietaOstrów Wielkopolski41
3483,82%
5KNOPIŃSKI Andrzej WojciechOstrów Wielkopolski61
4905,38%Kandydat uzyskał mandat
6MIELCZAREK EwaOstrów Wielkopolski63
3113,41%
Razem4 61250,64%

Lista numer 10 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK Z SERCEM DO MIESZKAŃCÓW

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1LEKI Mariusz JózefOstrów Wielkopolski55
6036,62%
2KASZUBA JakubOstrów Wielkopolski32
2472,71%
3HIRSA Izabela AnnaOstrów Wielkopolski53
1671,83%
4SIKORA-MOŚ Krystyna MariaOstrów Wielkopolski72
690,76%
5ZWIERZYK Małgorzata JuliannaRadłów40
1681,84%
6GLUZMAN Łukasz MichałOstrów Wielkopolski42
2392,62%
Razem1 49316,39%

Lista numer 11 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM – TRZECIA DROGA

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1KRAKOWSKI StanisławTopola Mała65
1992,18%
2BIELA Przemysław MaciejOstrów Wielkopolski57
560,61%
3WALCZAK Wioletta BarbaraOstrów Wielkopolski52
490,54%
4LIS EwaOstrów Wielkopolski56
650,71%
5KWIATKOWSKI JanOstrów Wielkopolski71
510,56%
6SOBCZAK Iwona EwaOstrów Wielkopolski58
710,78%
Razem4915,39%

Lista numer 12 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIELKOPOLSKA 2050

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1POTASZNIK Dariusz MichałOstrów Wielkopolski53popierany przez organizację: Polska 20502712,98%
2JANKIEWICZ AlicjaOstrów Wielkopolski45popierana przez organizację: Polska 2050961,05%
3KOŃCZAK Michał KazimierzOstrów Wielkopolski43popierany przez organizację: Polska 2050230,25%
4DWORNIKOWSKA Ewa MonikaOstrów Wielkopolski33popierana przez organizację: Polska 2050300,33%
5KARPIŃSKA Katarzyna MalwinaOstrów Wielkopolski37popierana przez organizację: Polska 2050130,14%
6PACYNA MarcinOstrów Wielkopolski42popierany przez organizację: Polska 2050500,55%
Razem4835,30%

Wyniki w okręgu wyborczym nr 3 w wyborach do Rady Powiatu Ostrowskiego

Lista numer 1 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1MIKOŁAJCZYK ŁukaszOstrów Wielkopolski46
1 66421,67%Kandydat uzyskał mandat
2ŻUREK Andrzej WojciechOstrów Wielkopolski73
680,89%
3NOWACKA Emilia AnnaOstrów Wielkopolski49
1061,38%
4GAWEŁEK TomaszOstrów Wielkopolski48
270,35%
5ŚNIERZYŃSKA Aleksandra MariaOstrów Wielkopolski67
300,39%
6STELMACH Justyna MagdalenaOstrów Wielkopolski26
360,47%
Razem1 93125,15%

Lista numer 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1MICHALAK Leszek HieronimOstrów Wielkopolski67
86911,32%Kandydat uzyskał mandat
2GOSTOMCZYK Tomasz WaldemarOstrów Wielkopolski60
93912,23%Kandydat uzyskał mandat
3TARCHALSKI Janusz LechOstrów Wielkopolski66
88811,56%Kandydat uzyskał mandat
4KRYSZTOFIAK KatarzynaOstrów Wielkopolski36
5427,06%
5JAKUBEK Sylwia EwaOstrów Wielkopolski74
1742,27%
6WALASZ EwaTopola Mała54
1952,54%
Razem3 60746,97%

Lista numer 10 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK Z SERCEM DO MIESZKAŃCÓW

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1KLIMEK Przemysław StanisławOstrów Wielkopolski65
2623,41%
2GÓRSKI Sebastian MichałOstrów Wielkopolski45
4245,52%
3SPODZIEJA RenataOstrów Wielkopolski51
1051,37%
4KARASIŃSKI Bartosz MikołajGorzyce Wielkie43
1722,24%
5JAKUBEK-SZCZEPANIAK Daria DorotaOstrów Wielkopolski38
640,83%
6LEWANDOWSKA-MAKSYMENKO Aneta KatarzynaOstrów Wielkopolski43
1441,88%
Razem1 17115,25%

Lista numer 11 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM – TRZECIA DROGA

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1WARACZYŃSKI Paweł TomaszOstrów Wielkopolski40
1241,61%
2PUK Marzena BożenaOstrów Wielkopolski55
570,74%
3IGNOR Zbigniew AntoniOstrów Wielkopolski69
270,35%
4DERA MagdalenaOstrów Wielkopolski29
580,76%
5RUDNICKI Eryk KrzysztofOstrów Wielkopolski22
440,57%
6KAŹMIERCZAK Maria AnnaOstrów Wielkopolski64
440,57%
Razem3544,61%

Lista numer 12 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIELKOPOLSKA 2050

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1GÓRSKI Waldemar SławomirOstrów Wielkopolski50popierany przez organizację: Polska 20502763,59%
2SOBAŃSKA Daria MagdalenaOstrów Wielkopolski45popierana przez organizację: Polska 20501411,84%
3JASZCZYK Lech PiotrOstrów Wielkopolski68popierany przez organizację: Polska 2050420,55%
4STODOLNY Marcin KarolOstrów Wielkopolski47popierany przez organizację: Polska 2050520,68%
5CIELUCH Joanna AgnieszkaOstrów Wielkopolski31popierana przez organizację: Polska 2050290,38%
6WITEK MagdalenaOstrów Wielkopolski48popierana przez organizację: Polska 2050760,99%
Razem6168,02%

Wyniki w okręgu wyborczym nr 4 w wyborach do Rady Powiatu Ostrowskiego

Zasięg: Gmina i Miasto Nowe Skalmierzyce

Lista numer 1 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1NOWACKI Mirosław JanBiskupice Ołoboczne55
81414,16%Kandydat uzyskał mandat
2GIERZ Mateusz JanSkalmierzyce32
4457,74%
3GRETKA Marzena MagdalenaOsiek32
971,69%
4WOJTCZAK ZofiaBiskupice71
961,67%
5SPASOWSKI BernardFabianów64
1933,36%
Razem1 64528,61%

Lista numer 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1CIUPKA MichałNowe Skalmierzyce46
92316,05%Kandydat uzyskał mandat
2MITUŁA Daniel MaciejFabianów43
1 02617,84%Kandydat uzyskał mandat
3WITCZAK AgnieszkaNowe Skalmierzyce51
4688,14%
4LIEBERT Aleksander WiktorNowe Skalmierzyce36
1652,87%
5FRĄTCZAK-ULICHNOWSKA Katarzyna AnnaNowe Skalmierzyce43
2364,10%
Razem2 81849,01%

Lista numer 10 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK Z SERCEM DO MIESZKAŃCÓW

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1STENCEL Piotr RyszardOstrów Wielkopolski63
2644,59%
2OTWIASKA Brygida LidiaTrkusów61
601,04%
3LISIAK-KYCIA Lucyna MariaTopola Mała60
390,68%
4JOHN Małgorzata TeresaSkalmierzyce53
490,85%
5BUKOWSKI Karol AntoniKościuszków55
520,90%
Razem4648,07%

Lista numer 11 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM – TRZECIA DROGA

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1BŁASZCZYK Paweł ZygmuntDroszew43
3415,93%
2OLEJNIK Henryk MarianNowe Skalmierzyce66
360,63%
3LISIAK Anna MariaSkalmierzyce40
570,99%
4TOMALA-BRONISZ MonikaŚmiłów44
510,89%
5WASIELEWSKI Remigiusz AndrzejBiskupice Ołoboczne41
200,35%
Razem5058,78%

Lista numer 12 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIELKOPOLSKA 2050

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1STRZYŻ KrzysztofŚliwniki37popierany przez organizację: Polska 20502434,23%
2PRZEGIENDA MałgorzataSkalmierzyce46popierana przez organizację: Polska 2050330,57%
3SZAŁEK Henryk MarianGniazdów71popierany przez organizację: Polska 2050110,19%
4MAJNERT JacekKościuszków36popierany przez organizację: Polska 2050120,21%
5KRZESIŃSKA Katarzyna IzabelaNowe Skalmierzyce40popierana przez organizację: Polska 2050190,33%
Razem3185,53%

Wyniki w okręgu wyborczym nr 5 w wyborach do Rady Powiatu Ostrowskiego

Zasięg: Gmina i Miasto Raszków, Gmina Ostrów Wielkopolski

Lista numer 1 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1PACHOLCZYK Roman WacławGorzyce Wielkie68
1 40311,94%Kandydat uzyskał mandat
2SPIŻAK Katarzyna MariaRadłów50
1 80215,34%Kandydatka uzyskała mandat
3ZYBAŁA Roman JózefŁąkociny64
2021,72%
4KUŹDUB ZdzisławBieganin68
1160,99%
5WALKOWIAK AdamSobótka40
2992,55%
6SÓJKA Mirosława MariaGłogowa64
2392,03%
7JĘDROSZKA Urszula MariaBiniew66
1150,98%
Razem4 17635,55%

Lista numer 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1TOMASZEWSKA MariaOstrów Wielkopolski62
1 60113,63%Kandydatka uzyskała mandat
2GRĄDZIELEWSKI Damian RajmundLewków47
6865,84%
3WIELEBSKI RafałSzczurawice48
3643,10%
4STRZELCZAK RobertWtórek52
1621,38%
5PAWŁOWSKA Katarzyna AnnaRaszków50
3623,08%
6SOBCZYK AnnaGorzyce Wielkie36
3102,64%
7KOŁECZKO Mateusz RemigiuszWysocko Wielkie36
9367,97%Kandydat uzyskał mandat
Razem4 42137,63%

Lista numer 10 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK Z SERCEM DO MIESZKAŃCÓW

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1HOFMAN Barbara ZofiaOstrów Wielkopolski60
1080,92%
2STRĄK Katarzyna PatrycjaZacharzew40
1721,46%
3WEWIÓR Tadeusz MarianJózefów69
1201,02%
4PŁOMIŃSKI PatrykGorzyce Wielkie31
680,58%
5KRYSIAK AgataGorzyce Wielkie27
1201,02%
6STRYJAK RafałChruszczyny46
240,20%
7GIWERSKI Bartosz MateuszRadłów35
2041,74%
Razem8166,95%

Lista numer 11 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM – TRZECIA DROGA

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1KUROSZCZYK Piotr CzesławOstrów Wielkopolski67
7356,26%Kandydat uzyskał mandat
2WALKOWSKI PiotrWysocko Wielkie60
5995,10%
3BIERNAT JakubRaszków35
670,57%
4PATEREK-NYCZ Sylwia AgnieszkaTopola Mała42
1821,55%
5LIPOWICZ Barbara MariaPrzybysławice68
540,46%
6CHYBA MonikaJelitów35
810,69%
7SZYMKOWIAK-JANKOWSKA Agata MagdalenaGrudzielec41
890,76%
Razem1 80715,38%

Lista numer 12 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIELKOPOLSKA 2050

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1HNATYK Jerzy AdamTopola Mała52popierany przez organizację: Polska 20501601,36%
2SIUDZIŃSKI Marcin WojciechCzekanów46popierany przez organizację: Polska 20501491,27%
3SMÓŁKA JanGutów68popierany przez organizację: Polska 20501090,93%
4SZKUDLAREK MichałRadłów35popierany przez organizację: Polska 2050190,16%
5JANKOWSKA IzabelaJaskółki49popierana przez organizację: Polska 2050390,33%
6ETENKOWSKA Joanna JulitaLamki35popierana przez organizację: Polska 2050120,10%
7PAWLICKA KatarzynaSulisław28popierana przez organizację: Polska 2050400,34%
Razem5284,49%

Wyniki w okręgu wyborczym nr 6 w wyborach do Rady Powiatu Ostrowskiego

Zasięg: Gmina i Miasto Odolanów, Gmina Przygodzice, Gmina Sośnie, Gmina Sieroszewice

Lista numer 1 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1SZWEDZIAK Danuta EwaGranowiec66
2 11311,86%Kandydatka uzyskała mandat
2MARCINIAK ŁukaszTopola Wielka35
1 1546,47%Kandydat uzyskał mandat
3FRANC Aneta KatarzynaWierzbno47
5332,99%
4NOWAK Ryszard KazimierzOdolanów56
3832,15%
5ŁUCZAK Gustaw CelestynStrzyżew42
4542,55%
6CZECH IzabelaTarchały Wielkie49
1510,85%
7PIWOŃ PawełDębnica38
2231,25%
Razem5 01128,12%

Lista numer 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1ZIĄBKA Tomasz MieczysławCzarnylas58
1 5478,68%Kandydat uzyskał mandat
2WALKOW Rafał JerzyOdolanów54
1 1456,42%Kandydat uzyskał mandat
3KRYSZCZAK PiotrOdolanów42
1 0996,17%Kandydat uzyskał mandat
4BEREK Dariusz SebastianBogdaj40
6073,41%
5SIUDZIŃSKA JaninaStrzyżew62
2891,62%
6PIEC Dorota AnnaUciechów53
3271,83%
7JAMROZIK AgnieszkaSośnie51
1370,77%
8KALIŃSKA Arleta MariaLatowice52
1781,00%
9JACKOWSKI KrzysztofWierzbno36
2971,67%
Razem5 62631,57%

Lista numer 10 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK Z SERCEM DO MIESZKAŃCÓW

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1JANICKI Marian JózefHuta69
1 1386,39%Kandydat uzyskał mandat
2WAJS Józef WłodzimierzOdolanów78
9875,54%
3WOŹNICA Anna KatarzynaPrzygodzice45
1190,67%
4JABŁOŃSKA Bożena MartaRaczyce46
2911,63%
5PIGŁOWSKA Milena AgnieszkaKocina38
2211,24%
6DOLATA Mariusz WincentyBilczew46
1981,11%
7TOMCZAK Eustachia MałgorzataCzarnylas61
780,44%
8KNAP WeronikaOdolanów35
2011,13%
9JANKOWIAK Tomasz JanSośnie42
2241,26%
Razem3 45719,40%

Lista numer 11 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM – TRZECIA DROGA

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1WOJTCZAK Arkadiusz JanPsary63
7804,38%Kandydat uzyskał mandat
2SZYMANOWSKA BarbaraTopola-Osiedle63
3772,12%
3SOBCZAK Marek KazimierzOdolanów55
1190,67%
4SIOF Marzena AgnieszkaBogdaj49
1630,91%
5DACHOWSKA Sabina MariaOłobok40
3491,96%
6KĄTNA-DOLATA Agnieszka TeresaPrzygodziczki35
2281,28%
7WILCZURA Maciej WitSośnie32
1750,98%
8RZESZOWSKI Roman PiotrUciechów67
430,24%
9SOŁTYSIAK Włodzimierz JanOstrów Wielkopolski71
270,15%
Razem2 26112,69%

Lista numer 12 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIELKOPOLSKA 2050

NrNazwisko i imionaMiejscowość zamieszkaniaWiekPoparcie partii politycznej lub organizacjiLiczba głosów na kandydataProcent głosów na kandydataWyniki
1PIASECKI Krystian MarianJanków Przygodzki69popierany przez organizację: Polska 20504912,75%
2BODUCH RyszardTopola Mała58popierany przez organizację: Polska 20505032,82%
3ZADKA Arleta MałgorzataSośnie46popierana przez organizację: Polska 2050940,53%
4DUCZMAL PawełWierzbno50popierany przez organizację: Polska 20501360,76%
5MACIUSZCZAK Agnieszka MonikaSieroszewice46popierana przez organizację: Polska 2050560,31%
6IDZIOR Anna MariaWysocko Małe28popierana przez organizację: Polska 2050670,38%
7BARANIAK AndrzejTopola-Osiedle56popierany przez organizację: Polska 2050780,44%
8SZKLAREK Justyna DariaWtórek48popierana przez organizację: Polska 2050100,06%
9MATYŚKIEWICZ Marek BernardOstrów Wielkopolski66popierany przez organizację: Polska 2050330,19%
Razem1 4688,24%

Zobacz również: Wybory prezydenta Ostrowa. Będzie II tura

Zobacz również: Wybory 2024. Wyniki wyborów do Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego




Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments