Wybory do Parlamentu Europejskiego

W czerwcu odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Komitety oraz PKW publikują już listy kandydatów. Wielkopolanie będą wybierać kandydatów w okręgu 7.

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała już nazwiska osób z czterech komitetów zgłoszonych w okręgu wyborczym nr 7. W najbliższych dniach powinniśmy poznać wszystkich zgłoszonych kandydatów.

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liścieNazwisko i imionaZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
1KOPACZ Ewa BożenalekarzRadomczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
2WAWRYKIEWICZ MichaładwokatDziekanów Polskinie należy do partii politycznej
3BOSACKI Marcin RafałhistorykŁódźczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
4GRAMZA MICHAŁOWSKA Annanauczyciel akademickiPoznańnie należy do partii politycznej
5ŁUSZCZYKIEWICZ Piotr Stanisławnauczyciel akademickiKalisznie należy do partii politycznej
6RATAJ Andrzej MichałnotariuszPoznańnie należy do partii politycznej
7DUCHNIEWSKI RafałpolitologKoninczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
8NOWAK AnnaekonomistkaŚroda Wielkopolskaczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
9REZGUI AgataprzedsiębiorcaZdziechowaczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
10MALIŃSKI Kevin PiotrpolitologPoznańczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
Numer na liścieNazwisko i imionaZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
1SCHEURING WIELGUS Joanna IzabelaposłankaGłogowoczłonek partii politycznej: Nowa Lewica
2MURAWA Dawid PawełlekarzPoznańnie należy do partii politycznej
3NOWACKI KonradinformatykZdunyczłonek partii politycznej: Lewica Razem
4URBAŃSKA Beata Kingaspecjalista bankowościPoznańczłonek partii politycznej: Nowa Lewica
5GÓRSKI AndrzejprawnikKaliszczłonek partii politycznej: Nowa Lewica
6GRZECHOWIAK Agnieszka MagdalenapolitologWągrowiecczłonek partii politycznej: Nowa Lewica
7KUSIOR Tomasz JakubadwokatWilkowiceczłonek partii politycznej: Nowa Lewica
8SKORUPKA Michałpracownik samorządowyKoninczłonek partii politycznej: Nowa Lewica
9KORŻENKO PaulinanauczycielPoznańczłonek partii politycznej: Lewica Razem
10FLAK Kazimierz JerzyemerytPoznańczłonek partii politycznej: Unia Pracy
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI – POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liścieNazwisko i imionaZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
1HETMAN Krzysztof AndrzejpolitologLublinczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
2OLIWIECKA Barbara Annaplanista przestrzennyKaliszczłonek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
3LIBICKI Jan FilipparlamentarzystaPoznańczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
4PLEWIŃSKI Przemysław MarcinadwokatPoznańczłonek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
5KRAKOWIAK Julia MariaprzedsiębiorcaPoznańczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
6KRAWCZYŃSKA MałgorzataprzedsiębiorcaKoninnie należy do partii politycznej
7GRZYB MikołajmenedżerSiedlikównie należy do partii politycznej
8KRÓL Urszulakierownik działu w instytucjach pomocy społecznejJastrowieczłonek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
9PYRZYK MichałprawnikSłupcaczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
10TOMCZAK Michał BartłomiejmenedżerPoznańczłonek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i imionaZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
1BRYŁKA Anna MirosławaprawnikKobylataczłonek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość
2TOMCZAK Witold StanisławlekarzKępnoczłonek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
3KUŚWIK Andrzej AntoniprzedsiębiorcaWolicaczłonek partii politycznej: Nowa Nadzieja
4BĄKOWSKI MarekogrodnikKrzywińczłonek partii politycznej: Polska Jest Jedna
5SPALONY Dorota WeronikainformatykZdunyczłonek partii politycznej: Nowa Nadzieja
6GIERTYCH DanutarolnikSzczodrzykowonie należy do partii politycznej
7WAWRZYNIAK Piotr WojciechadwokatPoznańczłonek partii politycznej: Ruch Narodowy
8KUFFEL Anna MarzenarolnikTomaszewonie należy do partii politycznej
9STOCH Anna Bożenasekretarka medycznaKalisznie należy do partii politycznej
10JÓŹWIAK MaciejprzedsiębiorcaŚroda Wielkopolskaczłonek partii politycznej: Ruch Narodowy
KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ
Numer na liścieNazwisko i imionaZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
1BORYSEWICZ Krzysztofkreślarz technicznySzczepidłoczłonek partii politycznej: Normalny Kraj
2KLIMASZYK Michałmechanik precyzyjnyPoznańnie należy do partii politycznej
3BŁASZCZYK Sławomirtechnik budowlanyKalisznie należy do partii politycznej
4MENDLIK Katarzyna AlicjanauczycielPiłanie należy do partii politycznej
5STROJNIAK Adam JakubprzedsiębiorcaPoznańnie należy do partii politycznej
6MĄCZKA Agnieszka MariaprzedsiębiorcaByczynanie należy do partii politycznej
7JUSZKIEWICZ Józef Witoldinżynier budowy maszynPoznańnie należy do partii politycznej
8KAMINIECKA Magdalena Zofiasprzedawca wykwalifikowanyPoznańnie należy do partii politycznej
9SZYMCZAK Klaudia AgnieszkanauczycielKalisznie należy do partii politycznej
10CZECH Ireneusz Wojciechprzedsiębiorca rolnikOdolanównie należy do partii politycznej
KOMITET WYBORCZY POLEXIT
Numer na liścieNazwisko i imionaZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
1KRZCIUK Tomasz AndrzejpolitologKrakówczłonek partii politycznej: PolExit
2MALINOWSKI Kamil Mateusznauczyciel przedmiotu w szkole podstawowejSzamotułynie należy do partii politycznej
3ŻARKIEWICZ JakubsprzedawcaStaszównie należy do partii politycznej
4SAMBORSKA KRUCZEK Barbara Małgorzatanauczyciel przedszkolaRzeszównie należy do partii politycznej
5CZARNEK OGRODNIK Linda Antoninaterapeuta zajęciowyKrakównie należy do partii politycznej
6KIEŁBASA Stanisław JanślusarzUlanicanie należy do partii politycznej
7KŁOSIEWICZ Jadwiga Mariapracownik biurowyWieliczkanie należy do partii politycznej
8WILCZOK Aleksander Piotrinżynier elektronikSiemianowice Śląskieczłonek partii politycznej: Kongres Nowej Prawicy
9LUSZOWIECKA NOWAK Dorota Stanisławakierownik sali sprzedażyKrakównie należy do partii politycznej
10SOKÓŁ Klaudia Małgorzataprogramista aplikacjiZielonkinie należy do partii politycznej
KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
Numer na liścieNazwisko i imionaZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
1FRĄCKOWIAK Jakubzarządzający przedsiębiorstwemPoznańczłonek partii politycznej: Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców
2LEWANDOWSKA Aldona Martazarządzająca przedsiębiorstwemWarszawaczłonek partii politycznej: Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców
3KWIATKOWSKI Damianzarządzający przedsiębiorstwemDąbrówkanie należy do partii politycznej
4MAREK Marzenazarządzający przedsiębiorstwemPamięcinnie należy do partii politycznej
5KORZAN Tomaszzarządzający przedsiębiorstwemPoznańnie należy do partii politycznej
6GRZECHOWIAK Arleta Mariazarządzający przedsiębiorstwemDominowonie należy do partii politycznej
7DOMINICZAK Aleksander Tadeuszzarządzający przedsiębiorstwemPoznańnie należy do partii politycznej
8FRĄCKOWIAK Barbara Irenazarządzający przedsiębiorstwemKonarzewonie należy do partii politycznej
9KOZŁOWSKI Mateusz Janzarządzający przedsiębiorstwemPoznańnie należy do partii politycznej
10DERING Nataliazarządzający przedsiębiorstwemPoznańnie należy do partii politycznej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i imionaZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
1KOLARSKI Wojciech JakubfilozofKrakówczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2CZARNECKI Ryszard HenrykhistorykWarszawaczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3MALĄG Marlena MagdalenaparlamentarzystaOstrów Wielkopolskiczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4WRÓBLEWSKI Bartłomiej Piotrwykładowca akademickiPoznańczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5PORZUCEK Marcin BartoszparlamentarzystaPiłaczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6SZCZECHOWSKA Joanna Katarzynaprzedstawiciel władzy samorządowejPoznańczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7SOWA Marek JanekonomistaLesznoczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8RZEPECKA ANDRZEJAK Katarzyna AnetaekonomistaModła Księżaczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9HARASZCZAK Jolanta Renatatechnik mechanik obróbki skrawaniemJabłonnanie należy do partii politycznej
10GALEMBA Leszek RyszardrolnikKiełczew Smużny Czwartyczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY-NORMALNA POLSKA W NORMALNEJ EUROPIE
Numer na liścieNazwisko i imionaZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
1GRZEGOREK Przemysław Marektechnik telekomunikacjiKoziegłowynie należy do partii politycznej
2KORWIN MIKKE Dominika MariaaktorOtwockczłonek partii politycznej: Nowa Nadzieja
3JURKOWSKA Sara Beatatechnik weterynariiPoznańnie należy do partii politycznej
4PRZYBYLAK KrzysztofdziennikarzPrzyłękczłonek partii politycznej: Alternatywa Społeczna
5SOKOŁOWSKA Małgorzataradca prawnyPoznańnie należy do partii politycznej
6PLUTA MieczysławrolnikPleszewnie należy do partii politycznej
7CHMIEL Esteratechnik logistykGóranie należy do partii politycznej
8MICHALAK Łukasz Piotrtechnik żywienia i gospodarstwa domowegoKoźlątków Kolonianie należy do partii politycznej
9SOSIŃSKA Dominika Alicjatechnik masażystaStare Miastonie należy do partii politycznej
10HIBNER Włodzimierz AndrzejprawnikNowy Tomyślnie należy do partii politycznej




Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments