Na portalu siepomaga.pl trwa zbiórka dla 43-letniego Rafała Kubickiego ze wsi Strzegowa w gminie Nowe Skalmierzyce, który doznał rozległego wylewu do lewej półkuli mózgu co spowodowało paraliż prawej strony ciała.

Rafał Kubicki trafił do szpitala w wyniku rozległego wylewu do lewej półkuli mózgu, który sparaliżował prawa strona ciała oraz pozbawił mowy.

– Spustoszenia wywołane przez udar wymagają teraz regularnej rehabilitacji i pracy specjalistów, by odzyskać jak największą sprawność – pisze na stronie zbiórki żona Rafała Kubickiego. Przejęła ona obowiązki męża w gospodarstwie, a jej męża czeka teraz rehabilitacja, która jak czytamy dalej – jest niezbędna, by mąż mógł odzyskać życie, jakie prowadził przed wylewem. Powrót do pełni sił wymaga ogromnej pracy i cierpliwości, szczególnie gdy każda aktywność jest wyzwaniem. Turnus rehabilitacyjny pozwoli zintensyfikować wysiłki, zapewni bezpośredni dostęp do specjalistów i pomoże uzyskać efekty, które bez profesjonalnego wsparcia są znikome. Koszty są jednak ponad nasze możliwości, dlatego bardzo prosimy o pomoc.

Pomóc można poprzez wpłatę na stronie zbiórki na portalu siepomaga.pl

Zachęcamy również do udostępniania informacji o prowadzonej zbiórce. Nigdy nie wiadomo kto będzie mógł pomóc.
ŹRÓDŁOsiepomaga.pl/rafal-kubicki
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments