fot: UM Ostrów

Redakcja „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI” po raz 11. przyznała doroczne Nagrody Magellana. Ideą konkursu jest uhonorowanie wydawców wartościowych – pod względem merytorycznym i graficznym – książek turystycznych. Aplikacja Ostrów Wielkopolski wyróżniona została w kategorii „przewodnik mobilny”.

 

Nagroda główna w kategorii „przewodnik mobilny” przypadła w tym roku aplikacji „13 pomysłów na Gniezno i okolice” (Starostwo Powiatowe w Gnieźnie). Wyróżnienia przypadły bezpłatnym aplikacjom: „Busko-Zdrój”, „Kazimierz Dolny” i „Ostrów Wielkopolski”, „Krzemienny szlak”, „Dolnośląska kraina rowerowa”, oraz „Bieszczady & MRB Karpaty Wschodnie”.

– Bardzo się cieszę, że nasza aplikacja nie tylko służy naszym mieszkańcom, ale także jest dostrzegana i doceniana na zewnątrz – mówi prezydent Beata Klimek. – Gratuluję całemu zespołowi, który pracował przy jej powstaniu, bo zanim oddaliśmy ją do użytku, przez długie tygodnie wypełnialiśmy ją atrakcyjną i użyteczną dla mieszkańców treścią. To wyróżnienie to nasz wspólny sukces.

 
ŹRÓDŁOUM Ostrów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments