Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu poinformował o wznowieniu naboru od 21 stycznia 2019r. wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć w ramach programu priorytetowego Czyste Powietrze.

Przyjmowanie wniosków zostało wstrzymane 1 stycznia i wynikała ze względów formalno-prawnych oraz technicznych. W związku z wejściem w życie ustawy wprowadzającej termomodernizacyjną ulgę podatkową, musiała być przeprowadzona niezbędna aktualizacja Programu Priorytetowego Czyste Powietrze oraz dostosowanie systemów informatycznych do zmian.

Wnioski o dofinansowanie są przyjmowane drogą elektroniczną lub – w przypadku gdy wnioskodawca nie ma możliwości złożenia wniosku drogą elektroniczną – w formie papierowej.

Wnioski o dofinansowanie złożone przed wejściem zmiany w życie rozpatrywane będą w oparciu o zapisy dokumentów programowych oraz wzory obowiązujące na dzień złożenia wniosku.

Więcej o programie można przeczytać na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu – wfosgw.poznan.pl
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments