Muzeum w Lewkowie- Zespół Pałacowo- Parkowy

Muzeum w Lewkowie – Zespół Pałacowo-Parkowy nawiązało współpracę z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie oraz ze spółką Koleje Wielkopolskie.

– Sam pałac i 6-hetarowy park to idealne miejsce na plenery, organizację wystaw, czy innych wydarzeń artystycznych. Nam jako pracownikom instytucji kultury pomysłów nie brakuje, bardzo nas cieszą głosy, że „teraz w Lewkowie tyle się dzieje”. Jednak współpraca z młodymi twórcami, młodymi artystami także będzie dla nas kolejnym bodźcem do aktywnej działalności i na to liczę – mówi Sylwia Nowicka, dyrektor Muzeum w  Lewkowie o współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie.

Muzeum w Lewkowie podpisało także umowę o współpracy ze spółką Koleje Wielkopolskie w sprawie tzw. wspólnego biletu samorządowego.

– Chcąc zachęcić do korzystania z transportu kolejowego przystępujemy jako Lewków do ogólnopolskiej akcji oferującej zniżki w obiektach kultury dla podróżujących pociągiem. Bilet kolejowy uprawnia do zwiedzania muzeum za darmo. Bilet można wykorzystać w tym samym dniu, a z oferty muzeum skorzysta tyle osób, ile jest na bilecie kolejowym – dodaje Sylwia Nowicka, dyrektor Muzeum w  Lewkowie.

Muzeum w Lewkowie – Zespół Pałacowo-Parkowy jest 12 instytucją kultury w Wielkopolsce, która przystąpiła do programu oferowanego przez Koleje Wielkopolskie.

Zobacz również: Wręczono stypendia kolejnym uczniom ostrowskich szkół
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments