Dzisiaj z okazji Dnia Edukacji Narodowej nagrodzeni zostali ostrowscy nauczyciele za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze.

Z okazji Dnia Edukacja Narodowej nagrody Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego otrzymali:

  • Dorota Grześkowiak – Szkoła Podstawowa Nr 1
  • Justyna Uciechowska – Szkoła Podstawowa Nr 9
  • Renata Jarosz – Przedszkole Nr 14
  • Renata Spodzieja – Szkoła Podstawowa Nr 4
  • Marek Wojtasiak – Szkoła Podstawowa Nr 1
  • Danuta Janiak – Szkoła Podstawowa Nr 2
  • Beata Chlasta – Szkoła Podstawowa Nr 4
  • Izabela Dembińska-Rokicka – Szkoła Podstawowa Nr 6
  • Małgorzata Mizerna – Szkoła Podstawowa Nr 7
  • Katarzyna Śliwińska – Szkoła Podstawowa Nr 9
  • Arleta Doktór – Szkoła Podstawowa Nr 11
  • Romana Wojtczak – Szkoła Podstawowa Nr 13
  • Klaudia Marchewka – Szkoła Podstawowa Nr 14
  • Żaneta Mielcarek – Przedszkole Nr 2
  • Maria Ligocka – Przedszkole Nr 8
  • Sławomira Perz – Przedszkole Nr 9
  • Bogumiła Gajewska – Przedszkole Nr 13
  • Anna Zielezińska – Przedszkole Nr 14
  • Agnieszka Grzybek – Przedszkole Nr 15
  • Hanna Kardach – Przedszkole Nr 16
  • Anna Ćwiklak – Przedszkole Nr 17
  • Małgorzata Chachuła – Przedszkole Nr 3
  • Kamila Grzęda – Szkoła Podstawowa Nr 4

Nagrodę Starosty Ostrowskiego dla nauczycieli ze szkół Powiatu Ostrowskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2019 r. otrzymali:

  • Marek Wojtasz dyrektor Zespołu Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU
  • Violetta Miszkin Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Ostrowie Wielkopolskim
  • Dariusz Kaczmarek dyrektor Zespołu Szkół Usługowych
  • Tomasz Guliński dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach
  • Katarzyna Rybicka wicedyrektor Bursy Szkolnej
  • Dorota Jamińska, wicedyrektor Zespołu Szkół ekonomicznych
  • Włodzimierz Jarosz wicedyrektor ZSTE CKU
  • Tomasz Jędrzejak nauczyciel I LO
  • Jerzy Seleta nauczyciel ZSP CKU Przygodzice
  • Jakub Godziszewski nauczyciel Młodzieżowego Domu Kultury
  • Donata Konieczna nauczyciel II LO
  • Adrian Mikołajczyk nauczyciel ZST
  • Marek Koliński nauczyciel II LO
  • Daria Szalińska nauczyciel IV LO
  • Bogdan Lipiński nauczyciel ZST
  • Krystyna Rusek nauczyciel Zespołu Szkół Muzycznych im. Krzysztofa Komedy
  • Marcin Grzybek z nauczyciel III Liceum Ogólnokształcącego
  • Alicja Zaremba nauczyciel Młodzieżowego Domu Kultury
  • Jarosław Maląg nauczyciel Zespołu Szkól Budowlano-energetycznych.
  • Teresa Kuleszewicz z Zespołu Szkół Usługowych
  • Joanna Zbroja nauczyciel ZSP CKU w Przygodzicach



Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments