Najbliższe 3 miesiące w areszcie spędzi 37- letni obywatel Ukrainy, który pobił 31-latkę z powiatu poznańskiego, a następnie skradł pieniądze oraz inne przedmioty należące do kobiety.

W środę, 2 sierpnia w godzinach dopołudniowych w Krotoszynie w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym doszło do rozboju na kobiecie. Sprawca z miejsca zdarzenia uciekł pojazdem marki VW w nieznanym kierunku. W wyniku pracy operacyjnej tego samego dnia policjanci zatrzymali podejrzanego w miejscowości Pleszew. Był nim 37-letni obywatel Ukrainy, który nie posiada stałego miejsca zamieszkania na terenie naszego kraju.

Jak ustalono mężczyzna dokonał rozboju na kobiecie lat 31, mieszkance powiatu poznańskiego w ten sposób, że przy użyciu gazu pieprzowego oraz paralizatora doprowadził kobietę do stanu bezbronności. Po czym zabrał w celu przywłaszczenia należące do kobiety pieniądze i rzeczy osobiste – dwa telefony komórkowe, dokumenty tożsamości oraz kluczyki od pojazdu.

Przeszukano pojazd należący do podejrzanego mężczyzny, gdzie ujawniono skradzione przedmioty oraz broń gazowa, gaz pieprzowy, paralizator, kajdanki, kominiarkę.

Mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu 12 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również: Zatrzymano 30-latka okradającego domy jednorodzinne
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments