W poniedziałek, 13 stycznia, ostrzeszowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kierującym samochodem osobowym który będąc pod wpływem alkoholu spowodował kolizję. Jak się okazało 45-latel spowodował 3 kolizje mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

W dniu 13.01.2020 o godzinie 17:20 policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że w Ostrzeszowie na ul. Jaworowej pojazd m-ki VW Passat wjechał w opłotowanie a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

Pojazd ten następnie poruszał się drogą W444 w kierunku miejscowości Szklarka Myślniewska, gdzie na swej trasie na wysokości przysiółka Aniołki zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w pojazd m-ki Skoda Fabia, kierowany przez 45 letnią mieszkankę gminy Ostrzeszów. Kierujący passatem nie pozostał na miejscu i tego  zdarzenia, ruszył w dalszą drogę.

Po przejechaniu kilku kilometrów, w miejscowości Szklarka Myślniewska doprowadził kolejny raz do zdarzenia drogowego, zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z pojazdem m-ki Mazda kierowanym przez 24 letnią mieszkankę gminy Międzybórz.

Funkcjonariusze KPP Ostrzeszów zatrzymali sprawcę w/w zdarzeń drogowych. Kierującym okazał się 45 letni mieszkaniec gminy Ostrzeszów. Prowadził pojazd m-ki VW Passat będąc pod wpływem alkoholu z wynikiem 1,55 mg/l (3,25 promila alkoholu w wydychanym powietrzu).
ŹRÓDŁOKPP Ostrzeszów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments