fot: KMP Kalisz

Zarzut posiadania nowych substancji psychoaktywnych usłyszał 32-latek zatrzymany przez policjantów z Nieetatowej Grupy Realizacyjnej kaliskiej komendy Policji. Część narkotyków wskazała „Misia” podczas przeszukania mieszkania 32-latka.

Funkcjonariusze z Nieetatowej Grupy Realizacyjnej podczas służby patrolowej na terenie Kalisza wylegitymowali 32-letniego mężczyznę i 27-letnią kobietę, którzy zachowywali się bardzo nerwowo w obecności policjantów. jak się okazało 27-latka była osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości, a 32-latek miał przy sobie woreczki strunowe z zawartością narkotyków.

Jeszcze tego samego dnia policjanci przeszukali mieszkanie użytkowane przez 32-latka, a przy tych czynnościach funkcjonariuszom towarzyszył owczarek belgijski „Misia”, który wskazał miejsce ukrycia pozostałej części dopalaczy. Okazało się, że kolejne woreczki były ukryte w pralce, w pojemniku na proszek. Zabezpieczone substancje trafiły do policyjnego depozytu. Ich próbki zostaną przesłane do szczegółowych badań laboratoryjnych.

Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli również elektryczną hulajnogę oraz pojemniki z olejami, które jak podejrzewali mogą pochodzić z kradzieży. Dwa dni później do komendy zgłosił się obywatel Ukrainy, który chciał złożyć zawiadomienie dotyczące kradzieży hulajnogi elektrycznej.
ŹRÓDŁOKMP Kalisz
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments