Policjanci po pościgu zatrzymali pijanego młodego kierowcę BMW, który nie reagował na wezwania do zatrzymania i łamał wszelkie możliwe przepisy ruchu drogowego, czym stwarzał poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

W Krotoszynie przy ul. Koźmińskiej policyjny patrol podjął próbę zatrzymania do kontroli drogowej kierowcę BMW. Kierowca auta zignorował funkcjonariuszy i podjął próbę ucieczki. Policjanci ruszyli w pościg, a kierowca BMW kontynuując ucieczkę łamał szereg przepisów ruchu drogowego.

Ostatecznie pościg zakończył się na drodze w kierunku miejscowości Chachalnia, gdzie kierujący stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Następnie policjanci udaremnili kierującemu oraz pasażerowi próbę pieszej ucieczki.

Po zatrzymaniu okazało się, że kierujący jest nietrzeźwy. Badanie trzeźwości wykazała ponad pół promila alkoholu w organizmie. Natomiast pasażer posiadał przy sobie środki odurzające.

Zatrzymany w pościgu mężczyzna odpowie za popełnione przestępstwa kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i niezatrzymanie się do kontroli drogowej, a także za popełnione liczne wykroczenia drogowe. Natomiast drugi z mężczyzn odpowie za posiadanie przy sobie środków odurzających.

Zobacz również: Pożar hali w Ostrowie
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments