Policjanci z Referatu do spraw Wykroczeń Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej KMP w Kaliszu poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 1 czerwca na terenie Kalisza.

Do zdarzenia doszło 1 czerwca w godzinach 7:50 – 15:45 na ulicy Asnyka w Kaliszu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca nieznanego pojazdu nie zachował należytej ostrożności w wyniku czego doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego pojazdu marki Nissan Qashqai koloru czarnego. W chwili zdarzenia nissan zaparkowany był na miejscu parkingowym naprzeciwko gabinetu stomatologicznego. Następnie sprawca uszkodzenia oddalił się z miejsca zdarzenia.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie policjanci proszą o pomoc osoby, które były naocznymi świadkami przedmiotowego zdarzenia, bądź też przejeżdżały w pobliżu pojazdem wyposażonym w wideorejestrator, który mógł nagrać numery rejestracyjne sprawcy zdarzenia.

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać asp. Katarzynie Walczak tel. 47 7751 475 lub 47 77 51 460 (sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej).

Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

Zobacz również: 22-latka przesadziła z prędkością
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments