W związku ze zdarzeniem drogowym do którego doszło 13 lipca na terenie Kalisza, policjanci proszą o kontakt wszystkich świadków.

Do zdarzenia doszło 13 lipca około godz. 8:50 na ul. Szlak Bursztynowy w Kaliszu, na oznakowanym przejściu dla pieszych. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Opel, na wysokości Ronda Ptolemeusza (przed skrzyżowaniem z ul. Częstochowską) nie ustąpił pierwszeństwa dziewczynce poruszającej się hulajnogą elektryczną. Po zdarzeniu nastolatka oświadczyła, że nic jej się nie stało i odjechała z miejsca zdarzenia.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości kierującej hulajnogą dziewczynki.

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać asp. Katarzynie Walczak tel. 47 7751 475 lub 47 77 51 460 (sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej). Informacje można przesyłać również na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

Zobacz również: Dwóch kibiców z Ostrowa zatrzymanych po meczu w Rybniku
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

Niedługo to jak jakiś gówniarz przewróci się na ulicy i powie, że nic się nie stało,to będą szukać świadków zdarzenia i robić wielki medialny rozgłos. Chyba nie mają co robić.