Policjanci prowadzący czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 15 stycznia na terenie Kalisza poszukują świadków zdarzenia.

Do zdarzenia doszło przed godz. 12:00 na wysokości posesji przy ul. Górnośląskiej 82 w Kaliszu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że nieustalony pieszy przebiegając przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, nie ustąpił pierwszeństwa przejeżdżającemu ul. Górnośląską (od kierunku ul. Dworcowej, w kierunku ul. Wrocławskiej) kierującemu pojazdem marki Nissan Qashqai koloru niebieskiego. W wyniku tego zdarzenia doszło do potrącenia pieszego, który po fakcie oddalił się z miejsca w kierunku parkingu podziemnego Galerii Amber.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie, które mają na celu ustalenie danych sprawcy wykroczenia, policjanci proszą o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami zdarzenia. O pomoc funkcjonariusze proszą również osoby, których pojazdy wyposażone są w rejestratory obrazu, a których nagranie mogłoby zarejestrować wizerunek sprawcy wykroczenia.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 51 475 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej). Informacje można również przesyłać na adres: katarzyna.walczak@po.policja.gov.pl.

Przypominamy również, że ostrowscy policjanci poszukują świadków wypadku do jakiego doszło na ulicy Limanowskiego w Ostrowie Wielkopolskim.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments