Krotoszyńscy policjanci prowadzili pościg za 36-latkiem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Ucieczkę, kierujący samochodem marki Opel zakończył się na pociętym przy drodze drzewie.

Krotoszyńscy policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego prowadzili kontrole drogowe na terenie powiatu krotoszyńskiego. W Sulmierzycach na ul. Powstańców Wielkopolskich mundurowi zmierzyli prędkość Opla, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 16 km/h w obszarze zabudowanym.

Policjant chcieli zatrzymać pojazd do kontroli drogowej, ale kierowca nie zatrzymał się, znacznie przyspieszył i zaczął uciekać. Kierujący jechał w kierunku miejscowości Milicz, gdzie nagle skręcił w drogę leśną po czym na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w pozostawione na poboczu pocięte drzewo.

Policjanci zatrzymali kierującego, którym okazał się 36-letni mieszkaniec Sulmierzyc. Jak się okazało mężczyzna postanowił uciec przed policjantami, ponieważ był nietrzeźwy. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu oraz nie posiada prawo jazdy, a w przeszłości był karany za jazdę po pijaku.

Zobacz również: Kolejni kierujący łamiący przepisy zatrzymani na naszych drogach
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments