W poniedziałek, 14 lutego mężczyzna zamieszkujący na jednym z osiedli na terenie Ostrzeszowa zgłosił policjantom, że kurator  przeprowadzający wizytę w jego rodzinie w związku z wdrożoną procedurą Niebieskie Karty miał wyrzucić go z mieszkania.

Policjanci udali się z mężczyzną do jego miejsca zamieszkania celem ustalenia okoliczności tego zajścia. Na miejscu zastano żonę zgłaszającego oraz córki, z którymi przeprowadzono rozmowę, w trakcie której uzyskano informację, że mężczyzna znęca się psychicznie nad rodziną zastraszając jej członków m. in. popełnieniem samobójstwa.

Ponadto, dzień wcześniej, 13 lutego mężczyzna używając przemocy fizycznej usiłował doprowadzić swoją żonę do obcowania płciowego oraz innych czynności seksualnych. Interweniujący policjanci zatrzymali 44-letniego mieszkańca Ostrzeszowa, a pokrzywdzona złożyła stosowne zawiadomienie.

Decyzją Sądu Rejonowego w Ostrzeszowie na posiedzeniu, które odbyło się 17 lutego, wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Zobacz również: Ostrowscy policjanci proszą świadków zdarzenia o kontakt
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments