Policjanci poszukują świadków w związku ze zdarzeniem do którego doszło w Kaliszu, gdzie kierujący samochodem nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Do zdarzenia doszło 18 września około godz. 5:50 na ul. Częstochowskiej w Kaliszu (na wysokości numeru 140). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem typu SUV najprawdopodobniej marki Peugeot, koloru czerwonego lub bordowego uderzył w rower, który prowadził pieszy przechodzący przez oznakowane przejście dla pieszych.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie, policjanci proszą o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami zdarzenia. O pomoc proszą również osoby, których pojazdy wyposażone są w rejestratory obrazu, a których nagranie mogłoby przyczynić się do ustalenia numerów rejestracyjnych samochodu, który uczestniczył w zdarzeniu.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie mł. asp. Iwonie Biernackiej tel. 47 77 513 06 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej). Informacje można również przesyłać na adres: iwona.biernacka@po.policja.gov.pl.

Zobacz również: 30-latek zaatakował 42-latka
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments