W niedzielę, 27 czerwca odbyła się kolejna impreza biegowa w naszym powiecie. Biegacze w ramach III Dyszki Skalmierzyckiej mieli do pokonania dystans około 10 km, a w rywalizacji nordic walking 5 km.

Dzisiaj najszybszy na trasie był Pawlaczyk Bartosz. Drugi przybiegł Gorzelanczyk Jakub, a trzecie Grajek Mateusz. Czas zwycięzcy to 0:37:38.

Wśród kobiet najszybsza była Kazimirowa Olga, która na pokonanie trasy potrzebowała 0:46:59. Druga była Górska Anna, a trzecia Marciniak Edyta.

W klasyfikacji nordic walking najszybszy był Winiarski Hieronim, drugi Urbaniak Jan, a trzeci Guzek Jacek. Wśród kobiet najszybciej trasę pokonała Więcław Halina, druga Siwik Aldona, a trzecia Król Iwona.

Pełne wyniki wszystkich zawodników dostępne są TUTAJ>> https://foxter-sport.pl/iii-dyszka-skalmierzycka

Zapraszamy również do galerii zdjęć z dzisiejszego biegu, którą znajdziecie na naszym sportowym profilu w mediach społecznościowych. Link do galerii z biegu>>

Biegali w Nowych Skalmierzycach. Za nami III Dyszka Skalmierzycka. Poniżej galeria zdjęć. Wyniki https://www.twojostrow.pl/za-nami-iii-dyszka-skalmierzycka-wyniki-zdjecia/id-32487

Opublikowany przez Twój Sportowy Ostrów Niedziela, 27 czerwca 2021

Patronem medialnym wydarzenie jest portal Twój Ostrów.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments