W niedzielę, 11 lipca odbyła się kolejna impreza biegowa w naszym powiecie. Biegacze w ramach imprezy VI Polska Biega w Tarchałach mieli do pokonania dystans 10 km, a w rywalizacji nordic walking 5 km.

Dzisiejszy bieg był trzecią imprezą biegową w ramach cyklu biegów – Powiat Ostrowski Biega. Wcześniej odbyły się V Dyszka Pięciu Stawów oraz III Dyszka Skalmierzycka.

Dzisiaj najszybszy dystansie 10 km był Shevchenko Serhey, który na pokonanie trasy potrzebował 0:33:21. Drugi był Kacper Adamczak, a trzeci Bartosz Pawlaczyk.

Wśród kobiet najszybsza była dzisiaj Alina Boshuk, która trasę pokonała z czasem 0:41:44. Druga była Kazimirowa Olga, a trzecia Katarzyna Walotka.

W klasyfikacji nordic walking najszybszy dzisiaj był Winiarski Hieronim, drugi Urbaniak Jan, a trzeci Guzek Jacek. Wśród kobiet najszybciej trasę pokonała Irena Szymanowska, druga była Aldona Siwik, a trzecia Halina Więcław.

Pełne wyniki wszystkich zawodników z dzisiejszego biegu oraz w ramach klasyfikacji Generalnej Grand Prix – Powiat Ostrowski Biega 2021 dostępne są TUTAJ>> https://foxter-sport.pl/vi-polska-biega–w-tarchalach

Poniżej 13 najszybszych mężczyzn i kobiet w ramach klasyfikacji generalnej wszystkich trzech biegów oraz według klasyfikacji Nordic Walking.

Punktacja Generalna Grand Prix – Powiat Ostrowski Biega 2021 -10 km – mężczyźni

Punktacja Generalna Grand Prix – Powiat Ostrowski Biega 2021 -10 km – kobiety

Punktacja Generalna Grand Prix – Powiat Ostrowski Biega 2021 – Nordic Walking

Zapraszamy również do galerii zdjęć z dzisiejszego biegu, którą znajdziecie na naszym sportowym profilu w mediach społecznościowych. Link do galerii zdjęć>>

Za nami VI edycja imprezy biegowej Polska Biega w Tarchałach. Zdjęcia. Wynikihttps://www.twojostrow.pl/za-nami-vi-edycja-imprezy-biegowej-polska-biega-w-tarchalach-zdjecia-wyniki/id-33003

Opublikowany przez Twój Sportowy Ostrów Niedziela, 11 lipca 2021
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments