Po 28 latach działalności swoją działalność kończy Klub Manhattan w Czekanowie. Ostatnia impreza odbędzie się 27 stycznia.

– Nigdy w życiu nie spodziewalibyśmy się, że ten moment kiedyś nadejdzie… Wierzyliśmy i walczyliśmy do samego końca, że będzie lepiej, że się uda… Niestety po ponad 28 latach działalności na polskim runku klubowym czas się pożegnać… Z przykrością musimy to powiedzieć – klub Manhattan kończy swoją działalność i niebawem zagra dla Was po raz ostatni – czytamy w opublikowanej informacji stronie klubu w mediach społecznościowych.

Powodem jest zmniejszająca się ilość klientów klubu, która powoduje, że „Ciężko jest utrzymać tak potężny lokal, przy tak niskich frekwencjach”.

– Wiele dużych dyskotek i klubów w Polsce już się zamknęło, wiele wciąż walczy, tak jak my walczyliśmy do końca… Przetrwają nieliczni, którzy wokół siebie nie mają zbyt dużej konkurencji i Ci, którzy nie mają ogromnych lokali. Cieszymy się, że jako jeden z nielicznych klubów w Polsce graliśmy tak długo i mogliśmy dawać Wam rozrywkę każdego tygodnia! – czytamy w opublikowanej informacji.

Ostatnia impreza odbędzie się 27 stycznia 2024 roku.

Zobacz również: Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szukają go ostrowscy policjanci
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments