zdjęcie poglądowe

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego w miniony weekend zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących, wśród nich była jedna osoba jadąca hulajnogą elektryczną.

W miniony weekend, 20-letni mieszkaniec powiatu sycowskiego, został zatrzymany gdy kierował osobowym Fiatem. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Więcej bo prawie 2 promile alkoholu, miał 34-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego, który poruszał się pojazdem m-ki Daewoo w m. Czekanów.

Tyle samo miał kierujący, który na widok patrolu w m. Antonin wyłączył światła i wycofał się w drogę gruntową. Policjanci zauważyli, że kierujący zachowuje się dziwnie i podjęli czynności. 55-latek oprócz 2 promili alkoholu w organizmie, nie miał prawa jazdy, ponieważ zostało mu zatrzymane.

Blisko 1,3 promila alkoholu w organizmie miał 43-latek, który kierując pojazdem m-ki Citroen w m. Przygodzice wjechał na wysepkę oddzielającą pasy ruchu i uderzył w znaki.

Teraz mężczyźni odpowiedzą przed sądem za swoje zachowanie.

Ponadto w niedzielne przedpołudnie policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli kierującą hulajnogą elektryczną. Od 29-latki wyczuwalna była silna woń alkoholu a po zbadaniu okazało się, że ma prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Za takie wykroczenie grozi mandat w wysokości nawet 2500 zł.

Zobacz również: Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń na Policję
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments