Zebrana została cała potrzebna kwota dla Katarzyny Tomaszewskiej na zakup nierefundowanego leku OLAPARIB. Zbiórka trwała na stronie Fundacji Siepomaga.

Koszt rocznej kuracji lekiem OLAPARIB to 236 tysięcy 710 złotych.

 

Za pośrednictwem Facebooka, Katarzyna Tomaszewska podziękowała wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę:

Odkąd sięgam pamięcią, nigdy nie brakowało mi słów. Wiedziałam, jak się wysłowić, co w danej chwili powiedzieć. Są jednak takie sytuacje w moim życiu, takie momenty, kiedy emocje są zbyt wielkie i nie potrafię opisać ich słowami.

Dziś właśnie brakuje mi słów. Nie potrafię wyrazić tego, co czuję – jak bardzo jestem wszystkim wdzięczna za okazaną mi pomoc i dobro. Spotkałam wielu szlachetnych ludzi o wielkim sercu, którzy są ze mną w dobrych i tych złych chwilach.

Dziękuję wszystkim za kibicowanie mi w mojej walce, za modlitwę, dobre słowo i rady, za wsparcie finansowe, emocjonalne, duchowe, za rozmowy, cierpliwość i zrozumienie.

Nie sposób wymieniać wszystkich osób o dobrym sercu, którzy mi pomogli, gdyż jest Was tak ogromnie dużo. Nie chciałabym nikogo pominąć, dlatego jeszcze raz WSZYSTKIM I KAŻDEMU Z OSOBNA BARDZO, BARDZO DZIĘKUJE Z CAŁEGO SERCA ZA OKAZANĄ MI POMOC I ZA TO ŻE JESTEŚCIE.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments