W dniu 10 października zespół Stach Bukowski zagra koncert w Ostrowie Wielkopolskim w Klubie Stara Przepompownia.

Stach Bukowski to młody zespół z Olsztyna zakochany w muzyce retro, wychowany na piosenkach Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej i Anny Jantar. Gra rocka, ale inspiruje się również skrajnościami muzyką klasyczną, rapem i polskim big beatem. Tworzą z rockandrollowym polotem i mają ucho do chwytliwych melodii. Szturmem wzięli wszystkie konkursy i przeglądy talentów, w których uczestniczyli.

Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga brawurowo zasuwa na basie, a Robert odpowiada za precyzyjne gitarowe riffy. W takim składzie są nie do pokonania. Na scenie dają prawdziwego ognia a ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą. Zagrali już wiele koncertów klubowych, teraz przyszedł czas na duże hale i sold outy.

Brawurowy „Lew” to ich debiutancki singiel. Jest drapieżny i beztroski w tym samym czasie, ma w sobie moc i młodzieńczą zuchwałość. Do utworu powstał bezpretensjonalny i radosny teledysk inspirowany latami dziewięćdziesiątymi dwudziestego wieku oraz wczesnymi dwutysięcznymi. W klipie muzycy noszą się zgodnie z ówczesną modą, grają na Pegasusie,
opychają się popcornem i urządzają sobie domówkę. Wszystko to i dużo więcej do obejrzenia pod tym linkiem: https://youtu.be/2OJsekI62sQ.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/2362801110704860/
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments