W piątek 26 maja, krotoszyńscy kryminalni zlikwidowali „dziuplę samochodową”, która znajdowała się na terenie powiatu ostrowskiego. Policjanci ujawnili tam skradziony pojazd marki BMW oraz inny pojazd w wyciętym numerem VIN.

W nocy z 25/26 maja w miejscowości Kobylin w powiecie krotoszyńskim doszło do kradzieży pojazdu marki BMW. Dlatego też, w miniony piątek od wczesnych godzin rannych krotoszyńscy kryminalni obserwowali jedną z posesji w powiecie ostrowskim, ponieważ jak podejrzewali to tam mógł być ukryty skradziony pojazd.

– Późnym popołudniem zaciekawiły ich odgłosy dochodzące z posesji, przypominały one odgłosy demontowania samochodu, dlatego postanowili natychmiast dostać się do pomieszczeń znajdujących się na posesji. Wewnątrz posesji zastali dwóch mężczyzn, którzy demontowali pojazd marki BMW (skradziony w Kobylinie). Ponadto ujawnili pojazd marki Fiat. Po jego sprawdzeniu okazało się, że posiadał on wycięte numery VIN – informują krotoszyńscy policjanci.

Do sprawy zatrzymano 4 osoby, a po przesłuchaniu dwie z nich zostały zwolnione. Natomiast zarzuty usłyszała pozostała dwójka tj.: 35-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego oraz 36-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego.

Ponadto podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych należących do zatrzymanej kobiety policjanci ujawnili woreczek z 49 szt. tabletek ecstasy, natomiast podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych należących do mężczyzny ujawnili woreczek z substancja białego proszku około 10g.

Prokurator wobec podejrzanych zastosował środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru. Grozi im teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również: Policjanci poszukują uczestnika zdarzenia
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

Nieroby i ćpuny jeb*nie . Łapy poucinać i do wora a wór do jeziora.

i pisowców złodziei też przy okazji