Prokuratura Okręgowa w Ostrowie Wielkopolskim
Prokuratura Okręgowa w Ostrowie Wielkopolskim

Nastąpiły zmiany personalne w Prokuraturze Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim. Z dniem 12 kwietnia pełnienie funkcji Prokuratora Okręgowego w Ostrowie Wielkopolskim powierzone zostało Prokuratorowi Januszowi Walczakowi.

W okresie bezpośrednio poprzedzającym powierzenie funkcji Prokurator Janusz Walczak wykonywał czynności w 4 Wydziale Organizacyjno-Sądowym  zajmując się m.in. koordynacją współpracy międzynarodowej w sprawach karnych, a wcześniej w latach 2009-2016 jako Zastępca Prokuratora Okręgowego w Ostrowie Wielkopolskim współkierował pracą tej jednostki, jednocześnie wykonując czynności związane z kontaktami z mediami jako wieloletni rzecznik prasowy.

Pełnienie funkcji Zastępcy Prokuratora Okręgowego w Ostrowie Wielkopolskim powierzone zostało Prokuratorowi Maciejowi Lekiemu, który w okresie bezpośrednio poprzedzającym powierzenie funkcji wykonywał czynności w 1 Wydziale  Śledczym, a wcześniej w latach 2018-2020 jako Prokurator Rejonowy w Kaliszu, kierował pracą tej największej jednostki szczebla rejonowego okręgu ostrowskiego.

Dotychczasowy Prokurator Okręgowy w Ostrowie Wielkopolskim Paweł Szymanowski,  jak i dotychczasowa Zastępca Prokuratora Okręgowego w Ostrowie Wielkopolskim Cecylia Majchrzak wykonywać będą czynności w ramach struktur 4 Wydziału Organizacyjno-Sądowego.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments