Jak informują przedstawiciele Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim w okolicy Fabianowa znalezione zostały dwa psy związane w workach. Poszukiwany jest właściciel psów.

– Kolejna wstrząsającą sprawa! W lesie w okolicy Fabianowa znaleziono dwa psiaki zawiązane w workach. My już jedziemy na miejsce je zabezpieczyć, bo wiemy, że psiaki żyją. Nie wiemy w jakim są stanie zdrowotnym ale mamy nadzieję, że uda się im uratować życie. Dziekujemy Pani, która nie przeszła obojętnie, zabezpieczyła psy i nas zawiadomiła – czytamy w relacji na stronie ostrowskiego schroniska.

Jednocześnie przedstawiciele schroniska publikują zdjęcia uratowanych psów i proszą o informacje, jeśli ktoś je rozpoznaje, żeby można było ustalić właściciela oraz osobę, która tak z nimi postąpiła.

– To psiaki znalezione w workach w lesie w Fabianowie. Są juz bezpieczne u nas w schronisku. Czy ktoś je rozpoznaje?? Nie można kryć „takich ludzi” inaczej to nigdy się nie skończy Prosimy o pomoc w udostępnianiu posta i szukania zwyrodnialca – czytamy na profilu schroniska.

Zobacz również: Zbiegł z ostrowskiego aresztu. Trwa obława
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments