Dzisiaj ogłoszony został terminarz Nice 1. Ligi Żużlowej na rok 2020. Na pierwszy mecz ligowy w sezonie 2020 żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovia udadzą się do beniaminka z Bydgoszczy. W Ostrowie w drugiej kolejce podejmą Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Terminarz Nice 1 Ligi Żużlowej w sezonie 2020:

1 runda: sobota, 4 kwiecień 2020 / niedziela, 5 kwiecień 2020
Gniezno – Toruń
Łódź – Daugavpils
Gdańsk – Tarnów
Bydgoszcz – Ostrów
sobota, 11 kwiecień 2020
data rezerwowa
niedziela, 12 kwiecień 2020
data rezerwowa

2 runda: sobota, 18 kwiecień 2020 / niedziela, 19 kwiecień 2020
Toruń – Łódź
Tarnów – Gniezno
Ostrów – Gdańsk
Daugavpils – Bydgoszcz
piątek, 24 kwiecień 2020 data rezerwowa
niedziela, 26 kwiecień 2020 data rezerwowa

3 runda: piątek, 1 maj 2020 / niedziela, 3 maj 2020
Toruń – Ostrów
Gniezno – Daugavpils
Łódź – Gdańsk
Bydgoszcz – Tarnów
niedziela, 10 maj 2020 data rezerwowa
niedziela, 17 maj 2020 data rezerwowa

4 runda: sobota, 23 maj 2020 / niedziela, 24 maj 2020

Ostrów – Gniezno
Gdańsk – Bydgoszcz
Tarnów – Łódź
Daugavpils – Toruń

5 runda: sobota, 30 maj 2020 / niedziela, 31 maj 2020

Łódź – Bydgoszcz
Toruń – Tarnów
Gniezno – Gdańsk
Ostrów – Daugavpils

6 runda: sobota, 6 czerwiec 2020 / niedziela, 7 czerwiec 2020

Bydgoszcz – Toruń
Tarnów – Ostrów
Gdańsk – Daugavpils
Łódź – Gniezno
czwartek, 11 czerwiec 2020 data rezerwowa

7 runda: sobota, 13 czerwiec 2020 / niedziela, 14 czerwiec 2020

Ostrów – Łódź
Daugavpils – Tarnów
Toruń – Gdańsk
Gniezno – Bydgoszcz

8 runda: sobota, 20 czerwiec 2020 niedziela, 21 czerwiec 2020

Bydgoszcz – Gniezno
Gdańsk – Toruń
Łódź – Ostrów
Tarnów – Daugavpils

9 runda: piątek, 26 czerwiec 2020 / sobota, 27 czerwiec 2020 / niedziela, 28 czerwiec 2020

Ostrów – Tarnów
Toruń – Bydgoszcz
Gniezno – Łódź
Daugavpils – Gdańsk

10 runda: sobota, 4 lipiec 2020 / niedziela, 5 lipiec 2020

Gdańsk – Gniezno
Daugavpils – Ostrów
Tarnów – Toruń
Bydgoszcz – Łódź

11 runda: sobota, 11 lipiec 2020 / niedziela, 12 lipiec 2020

Toruń – Daugavpils
Łódź – Tarnów
Bydgoszcz – Gdańsk
Gniezno – Ostrów

12 runda: sobota, 18 lipiec 2020 / niedziela, 19 lipiec 2020

Daugavpils – Gniezno
Tarnów – Bydgoszcz
Gdańsk – Łódź O
strów – Toruń
sobota, 25 lipiec 2020 data rezerwowa

13 runda: sobota, 1 sierpień 2020 / niedziela, 2 sierpień 2020

Gdańsk – Ostrów
Bydgoszcz – Daugavpils
Gniezno – Tarnów
Łódź – Toruń

14 runda: sobota, 8 sierpień 2020 / niedziela, 9 sierpień 2020

Ostrów – Bydgoszcz
Daugavpils – Łódź
Toruń – Gniezno
Tarnów – Gdańsk

niedziela, 16 sierpień 2020
data rezerwowa

1 runda finałowa: sobota, 22 sierpień 2020 / niedziela, 23 sierpień 2020

(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadniczej
W przypadku awansu drużyny z Łodzi do rundy finałowej, pierwszy mecz półfinałowy drużyna rozegra w Łodzi.
W przypadku awansu drużyny z Torunia do rundy finałowej, klub z Torunia będzie gospodarzem meczu 2 rundy finałowej.

piątek, 28 sierpień 2020 data rezerwowa

2 runda finałowa: sobota, 29 sierpień 2020 / niedziela, 30 sierpień 2020

(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej (b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej
piątek, 4 wrzesień 2020 data rezerwowa
piątek, 11 wrzesień 2020 data rezerwowa

3 runda finałowa: niedziela, 13 wrzesień 2020

zwycięskie drużyny z (a) i (b)
piątek, 18 wrzesień 2020 data rezerwowa

4 runda finałowa: niedziela, 20 wrzesień 2020

zwycięskie drużyny z (a) i (b)
niedziela, 27 wrzesień 2020 data rezerwowa
niedziela, 4 październik 2020 data rezerwowa

Baraż: niedziela, 4 październik 2020 Baraż: niedziela, 11 październik 2020

Zobacz również: Prezentacja Arged Malesa TŻ Ostrovia




ŹRÓDŁOtzostrovia.pl
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments