ZUS Ostrów Wielkpolski
ZUS Ostrów Wielkpolski

Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza na bezpłatne szkolenia, które odbędą się w maju i czerwcu.

 

Pierwsze szkolenie nt. „e-akta – skrócenie okresu przechowywania akt pracowniczych i ich elektronizacja” odbędzie się 24 maja i 5 czerwca 2019 r., o godz. 09.00 i dotyczyć będzie nowych zasad przechowywania dokumentacji.

Również 24 maja, o godz. 12.00 będzie miało miejsce szkolenie dotyczące zasad podlegania ubezpieczeniom, w szczególności przez obcokrajowców, także z tytułu umów zlecenia.

Wszystkiego natomiast na temat obsługi programu „Płatnik” dowiemy się 6 czerwca, o godz. 10.00.

Dwa kolejne szkolenia odbędą się 12 czerwca. Pierwsze, o godz. 9.00, dotyczyć będzie kontroli prawidłowości wykorzystywania zwolnień lekarskich od pracy, podczas drugiego, o godz. 12.00, omówione zostaną zagadnienia związane z emeryturą nauczycielską i nauczycielskim świadczeniem kompensacyjnym, a także projektem e-akta.

Szkolenia odbędą się w siedzibie Oddziału ZUS w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Wysocka 1b, w Centrum Szkolenia, wejście B, sala 021.

Zgłoszenia chętnych przyjmowane są telefonicznie, pod numerem telefonu – 62-73 57 115 lub na dowolnym stanowisku Sali Obsługi Klientów.
ŹRÓDŁOZUS
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments