Dzisiaj nad ranem służby zostały powiadomione o zwłokach mężczyzny w jednym z mieszkań w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Piastowskiej.

Nad ranem w poniedziałek, 10 lutego, w jednym z mieszkań na ulicy Piastowskiej odkryto zwłoki 46-letniego mężczyzny.

– Po godzinie 5.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o interwencje do jednego z mieszkań na terenie miasta, gdzie po wejściu do mieszkania policjanci ujawnili zwłoki 46-letniego mężczyzny – mówi sierż.sztab. Małgorzata Michaś oficer prasowy KPP w Ostrowie. – Na miejscu czynności wykonują policjanci pod nadzorem prokuratora. W czynnościach uczestniczy również biegły z zakresu medycyny sądowej.

Służby nie ujawniają więcej informacji na temat okoliczności tego zdarzenia, jednak jak wynika z nieoficjalnych i niepotwierdzonych informacji do śmierci mężczyzny mogła przyczynić się jego żona. Mężczyzna miał mieć rany kłute.

AKTUALIZACJA

Śmierć mężczyzny nastąpiła w niedzielę 9 lutego po godzinie 21.00. Podczas oględzin ciała przez biegłego lekarza ujawniono 21 ran kłutych okolic klatki piersiowej. Zabezpieczono nóż oraz zwłoki mężczyzny do sekcji.

Zatrzymana została 45-letnia kobieta, żona 46-latka. Mogło dojść do próby zatarcia śladów przestępstwa, gdyż w mieszkaniu umyta była podłoga oraz włączona pralka.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments