W rozegranej dzisiaj 34 kolejce IV ligi zwycięstwa odniosły Ostrovia 1909 oraz Pogoń Nowe Skalmierzyce. Niestety porażką zakończyło się spotkanie KP Centry Ostrów.

 

Piłkarze Ostrovii 1909 zmierzyli się dzisiaj w wyjazdowym spotkaniu z Sokołem Pniewy. Pierwsza bramka padła dla ostrowskiego zespołu już w 2 minucie, a jej zdobywcą był Maciej Kaniewski. Wynik ustalił w 60 minucie Mariusz Poślednik.

Również wyjazdowe spotkanie rozegrali dzisiaj piłkarze Pogoni Nowe Skalmierzyce. Wygrali oni 3:0 z Wartą Międzychód, a bramki zdobywali Kacper Majerz (9), Dawid Kuczyński (75), Przemysław Balcerzak (92).

Zespół KP Centra przed własną publicznością przegrał dzisiaj z KS Opatówek 3:4. Bramki dla ostrowskiego zespołu zdobywali Michał Kucharski (15), Tomasz Krakowski (23), Jakub Michalski (74).

Wyniki dzisiejszych spotkań:

Sokół Pniewy – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-2
Warta Międzychód – Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-3
Centra Ostrów Wielkopolski – KS Opatówek 3-4

Po 34 kolejkach na 4 miejscu w tabeli IV ligi jest obecnie Pogoń Nowe Skalmierzyce. Na miejscu 7 z 52 punktami jest obecnie KP Centra, a Ostrovia z 51 puntami jest na miejscu 9.

Już w przyszłym tygodniu na swoim stadionie Ostrovia 1909 podejmować będzie Unię Swarzędz, a Pogoń Nowe Skalmierzyce zespół Zjednoczeni Trzemieszno. KP Centra uda się do Gołuchowa gdzie zmierzy się z LKS Gołuchów.

 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments