W sobotę, szczypiorniści Arged Rebud KPR Ostrovia wygrali w Ostrowie Wielkopolskim z Gwardią Opole, a zwycięstwo ostrowianom dała ostatnia akcja spotkania.

W spotkanie lepiej weszli goście, którzy w 13. minucie po bramce Mateusza Wojdana prowadzili już 7:4. W ostrowskim zespole doszło do kilku zmian i gospodarze zaczęli odrabiać. Po 28 minutach był remis 12:12. Na prowadzenie KPR wyprowadził po chwili Łyżwa, a ostatecznie pierwsza połowa skończyła się wynikiem 14:13 dla Arged Rebud KPR Ostrovia.

Po zmianie stron początkowo przeważali ostrowianie i prowadzili nawet 19:14. Wtedy Gwardia rzuciła się do odrabiania strat i po ośmiu minutach doprowadzili do remisu po 19, a po chwili wyszła na prowadzenie.

W końcówce spotkania, żadna z drużyn nie mogła uzyskać większej przewagi. Na pięć sekund przed końcem meczu przy piłce pozostawali gospodarze i wtedy Gajek trafił do bramki gości, zapewniając równo z końcową syreną zwycięstwo Ostrovii. Ostatecznie Arged Rebud KPR Ostrovia pokonała Gwardię 28:27.

Arged KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – KPR Gwardia Opole 28:27 (14:13)

Zobacz również: Jakie są moce przyłączeniowe i jak dopasować najlepszą do swoich potrzeb?
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments