fot. TŻOstrovia

Młodzi żużlowcy Arged Malesa Ostrów wygrali drugą rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która odbywała się w Pardubicach.

Arged Malesa Ostrów uzbierała 40 punktów, drugi WTS Sparta Wrocław uzbierał 37 punktów, trzeci Ultraupur Start Gniezno zakończył zmagania z dorobkiem 25 punktów.

Czech ACCR Junior Team : 17
1. Jaroslav Vanicek 5 (2,3,0,0,-,0)
2. Matous Kamenik 7 (3,0,2,1,1)
3. Jan Jenicek 5 (3,2,0,d,0)
4. Stepan Melc 0 (0,w,0,0,-)
5. David Hofman 0 (0)

Arged Malesa Ostrów : 40
5. Sebastian Szostak 12 (2,1,3,3,3)
6. Tobiasz Potasznik 11 (2,3,1,2,3)
7. Paweł Sitek 12 (3,3,2,2,2)
8. Gracjan Szostak 4 (0,2,1,1,-)
18. Franciszek Dymowski 1 (1)

Ultrapur Start Gniezno : 25
9. Patryk Budniak 8 (2,2,1,1,2)
10. Jędrzej Chmura 4 (0,0,3,0,1)
11. Leon Szegiel 4 (d,1,0,1,2)
12. Mikołaj Czapla 9 (3,1,2,3,0)
19.

WTS Sparta Wrocław : 37
13. Marcel Kowolik 7 (t,2,2,2,-,1)
14. Nikodem Mikołajczyk 0 (-,u,-,-,-)
15. Filip Seniuk 10 (1,-,3,3-,3)
16. Kacper Andrzejewski 7 (1,1,1,2,2,-)
20. Jakub Krawczyk 13 (1,3,3,3,3)

Bieg po biegu:

  1. Czapla M. , Szostak S. , Krawczyk J. , Melc S.
  2.  Jenicek J. , Potasznik T. , Szlegiel L. (D) , Kowolik M. (T)
  3.  Kamenik M. , Budniak P. , Seniuk F. , Szostak G.
  4.  Sitek P. , Vanicek J. , Andrzejewski K. , Chmura J.
  5.  Potasznik T. , Budniak P. , Andrzejewski K. , Melc S. (W)
  6.  Krawczyk J. , Jenicek J. , Szostak S. , Chmura J.
  7.  Sitek P. , Kowolik M. , Czapla M. , Kamenik M.
  8.  Vanicek J. , Szostak G. , Szlegiel L. , Mikołajczyk N. (u)
  9.  Chmura J. , Kowolik M. , Szostak G. , Melc S.
  10.  Krawczyk J. , Sitek P. , Budniak P. , Jenicek J.
  11.  Szostak S. , Kamenik M. , Andrzejewski K. , Szlegiel L.
  12.  Seniuk F. , Czapla M. , Potasznik T. , Vanicek J.
  13.  Czapla M. , Andrzejewski K. , Szostak G. , Jenicek J. (D)
  14.  Seniuk F. , Sitek P. , Szlegiel L. , Melc S.
  15.  Krawczyk J. , Potasznik T. , Kamenik M. , Chmura J.
  16.  Szostak S. , Kowolik M. , Budniak P. , Vanicek J.
  17.  Krawczyk J. , Szlegiel L. , Dymowski F. , Hofman D.
  18.  Potasznik T. , Andrzejewski K. , Chmura J. , Jenicek J.
  19.  Szostak S. , Budniak P. , Kowolik M. , Vanicek J.
  20.  Seniuk F. , Sitek P. , Kamenik M. , Czapla M.



ŹRÓDŁOTŻOstrovia
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments