Reklama na portalu Twój Ostrów

W sprawie reklamy na portalu Twój Ostrów prosimy o kontakt:

Arkadiusz Grząka
tel. 502 037 275

Email:reklama@twojostrow.pl

Wybierz portal Twój Ostrów

Portal Twój Ostrów jest portalem informacyjnym dla Ostrowa Wielkopolskiego i powiatu ostrowskiego, który dynamicznie się rozwija. Przybywa nam stałych czytelników, rozrasta się grupa obserwujących nasze posty na portalach – Facebook oraz Instagram.

W ramach reklamy na naszym portalu oferujemy reklamę poprzez banery rotacyjne oraz artykuły sponsorowane.

BANERY REKLAMOWE:

Reklama Góra Strony – reklama na każdej stronie z artykułami w ramach portalu oraz na stronie głównej. Maksymalny rozmiar banera 700×200.

Reklama Pasek Boczny – reklama na każdej stronie z artykułami w ramach portalu oraz na stronie głównej. Maksymalny rozmiar banera 400×400.

Reklama w Artykule – reklama na każdej stronie z artykułami, które mają co najmniej trzy akapity. Maksymalny rozmiar banera 700×200.

Reklama pod Artykułem –  reklama na każdej stronie z artykułami. Maksymalny rozmiar banera 700×200.

Umiejscowienie banerów reklamowych w ramach portalu Twój Ostrów.

 

Jeśli macie państwo pytanie w tym zakresie oraz o ceny poszczególnych banerów zapraszamy do kontaktu. Istnieje również możliwość indywidualnego doboru wielkości banerów, jednak zależy to od miejsca oraz aktualnej zajętości danego miejsca.

ARTYKUŁY SPONSOROWANE:

Publikujemy również artykuły sponsorowane i w ramach tej opcji istnieje również możliwość zamieszczenia linku do artykułu na naszym profilu facebookowym.

Przesłane artykuły mogą zostać poddane korekcie redakcyjnej oraz specjalnie oznaczone. Raz opublikowany artykuł będzie znajdował się na portalu przynajmniej przez okres 12 miesięcy.

 

Ostatnie artykuły

Policjanci z regionu poszukują świadków potrącenia 13-latka

W związku ze zdarzeniem drogowym do którego doszło w czerwcu na terenie Kalisza policjanci poszukują świadków. Do zdarzenia doszło 3 czerwca po godz. 16:10 na...
Reklama